Elektroenergetyka » Dzień otwartych drzwi dla firm w TAURON Dystrybucja S.A.

Dzień otwartych drzwi dla firm w TAURON Dystrybucja S.A.

17 Kwi 2018 Możliwość komentowania Dzień otwartych drzwi dla firm w TAURON Dystrybucja S.A. została wyłączona Share 'Dzień otwartych drzwi dla firm w TAURON Dystrybucja S.A.' on Facebook Share 'Dzień otwartych drzwi dla firm w TAURON Dystrybucja S.A.' on Email Share 'Dzień otwartych drzwi dla firm w TAURON Dystrybucja S.A.' on Print Friendly
TAURON Dystrybucja S.A. w ramach organizowanego przez Grupę TAURON cyklu spotkań z kontrahentami i dostawcami zaprasza do Wrocławia na „Dzień otwartych drzwi”. Spotkanie dedykowane jest obecnym i potencjalnym dostawcom oraz kontrahentom spółek Grupy TAURON: TAURON Dystrybucja, TAURON Dystrybucja Pomiary, TAURON Dystrybucja Serwis.

Przedstawione na nim zostaną informacje o planach zakupowych i inwestycyjnych spółek oraz obowiązujących standardach przetargowych. Będzie to również dobra okazja do porozmawiania o strefie innowacji i pomysłach na poprawę efektywności współpracy.

Termin: 26 kwietnia 2018 r. Miejsce: Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, 50-071 Wrocław 
www.nfm.wroclaw.pl

Spotkanie odbędzie się w godzinach od 11:00 do 14:00. Rejestracja rozpoczyna się od godz. 10:00.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o przesyłanie informacji na adres e-mail: dniotwarte@tauron-dystrybucja.pl w terminie do 19 kwietnia 2018 r. 

Zaproszenie obejmuje maksymalnie dwóch przedstawicieli jednej firmy.

Źródło: TAURON Dystrybucja S.A.

Wpis został opublikowany 17 Kwi 2018 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć