News » Dominika Bettman nową prezeską Siemensa Sp. z o.o.

Dominika Bettman nową prezeską Siemensa Sp. z o.o.

4 Kwi 2018 Możliwość komentowania Dominika Bettman nową prezeską Siemensa Sp. z o.o. została wyłączona Share 'Dominika Bettman nową prezeską Siemensa Sp. z o.o.' on Facebook Share 'Dominika Bettman nową prezeską Siemensa Sp. z o.o.' on Email Share 'Dominika Bettman nową prezeską Siemensa Sp. z o.o.' on Print Friendly

1 kwietnia 2018 Dominika Bettman objęła funkcję prezeski zarządu Siemensa Sp. z o.o. spółki regionalnej globalnego koncernu obecnej na polskim rynku od 27 lat w obecnej formie prawnej. Siemens Sp. z o.o. pełni rolę koordynacyjną dla całej grupy Siemensa w Polsce, która współpracuje z kilkoma tysiącami firm, dostawców i wykonawców. Dominika Bettman od lat związana jest z grupą Siemens, a ostatnio pełniła funkcję prezeski ds. finansowych.

– Najważniejsi są dla nas nasi klienci i rynek, także nowe rynki i nowi klienci. Reagujemy na zmiany związane z rozwojem digitalizacji i chcemy być o krok do przodu, oferując naszym partnerom technologie i rozwiązania, które pozwolą im zwiększyć konkurencyjność dziś i w przyszłości. Nasza domena to duże projekty infrastrukturalne. Jesteśmy godnym zaufania dostawcą dla segmentów energetyki, transportu, automatyki przemysłowej i technologii budynkowych. Na każdym etapie planowania, projektowania, realizacji i serwisu stawiamy na niską emisję i zrównoważony rozwój – podkreśla Dominika Bettman.

Źródło: Siemens Sp. z o.o.

Wpis został opublikowany 4 Kwi 2018 w następujących kategoriach: News, Technologie. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć