News » PowerUp! – międzynarodowy konkurs dla start-upów cleantech

PowerUp! – międzynarodowy konkurs dla start-upów cleantech

29 Mar 2018 Możliwość komentowania PowerUp! – międzynarodowy konkurs dla start-upów cleantech została wyłączona Share 'PowerUp! – międzynarodowy konkurs dla start-upów cleantech' on Facebook Share 'PowerUp! – międzynarodowy konkurs dla start-upów cleantech' on Email Share 'PowerUp! – międzynarodowy konkurs dla start-upów cleantech' on Print Friendly

Do 15 kwietnia trwają zgłoszenia do PowerUp! by InnoEnergy – czwartej edycji największego konkursu dla start-upów z sektora cleantech w 24 krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Uczestnicy mogą liczyć na nagrody finansowe oraz dostęp do prestiżowego programu Highway® by InnoEnergy, który oferuje finansowanie do wysokości 150 tys. euro i wsparcie w zakresie rozwoju i ochrony produktu, budowy zespołów, dostępu do międzynarodowych klientów oraz zewnętrznych źródeł finansowania.

PowerUp! to również szansa dla tych innowatorów, którym zależy na pozytywnym wpływie na środowisko. Obszary zainteresowań konkursu to rozwiązania z zakresu mobility, cyber security, smart city i energy storage oraz technologie ograniczające emisję szkodliwych pyłów do atmosfery.

Wielki finał konkursu odbędzie się 19 czerwca w Pradze i poprzedzony zostanie – tak jak kilkanaście wcześniejszych finałów krajowych – Bootcampami prowadzonymi  przez biznesowych mentorów i ekspertów.

Jakub Miler, Dyrektor Generalny InnoEnergy Central Europe, organizator konkursu: Staramy się wskazywać rozwiązania i otwierać drzwi – InnoEnergy to wiodący akcelerator branży cleantech, którego sukces bierze się stąd, że oprócz pieniędzy, inwestujemy naszą wiedzę oraz kontakty. Zarządzamy największym ekosystem innowacji na świecie, który liczy już ponad 320 członków. Wśród nich znajdują się wiodące przedsiębiorstwa energetyczne w Europie, ośrodki akademickie i badawcze, miasta oraz regiony. Do naszych partnerów należą takie firmy jak Schneider Electric, EDF, AGH, RAFAKO czy Tauron.

Aby przystąpić do konkursu należy mieć prototyp produktu, zespół i do 15 kwietnia wypełnić formularz na stronie konkursowej: www.powerup.innoenergy.com

Źródło: Gram w Zielone Sp. z o.o.

Wpis został opublikowany 29 Mar 2018 w następujących kategoriach: News, Technologie. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć