News » Połączenie działu oprogramowania przemysłowego Schneider…

Połączenie działu oprogramowania przemysłowego Schneider Electric i firmy AVEVA

22 Mar 2018 Możliwość komentowania Połączenie działu oprogramowania przemysłowego Schneider Electric i firmy AVEVA została wyłączona Share 'Połączenie działu oprogramowania przemysłowego Schneider Electric i firmy AVEVA' on Facebook Share 'Połączenie działu oprogramowania przemysłowego Schneider Electric i firmy AVEVA' on Email Share 'Połączenie działu oprogramowania przemysłowego Schneider Electric i firmy AVEVA' on Print Friendly

21 marca 2018 r. w Warszawie – firma Schneider Electric, zajmująca się transformacją cyfrową w zarządzaniu energią i w automatyce, poinformowała o połączeniu działu oprogramowania przemysłowego i firmy AVEVA. 

Efektem tego połączenia będzie uzyskanie silnej pozycji w dziedzinie oprogramowania technologicznego i przemysłowego, obecność na najważniejszych rynkach oraz kompleksowa oferta rozwiązań obejmujących wszystkie aspekty cyfrowego zarządzania zasobami: od symulacji procesów, przez projektowanie, budowę i produkcję, po optymalizację. Dzięki temu, EcoStruxure, flagowa platforma przemysłowego Internetu Rzeczy Schneider Electric stanie się jeszcze atrakcyjniejsza dla klientów z branży przemysłowej i infrastrukturalnej.

Po zamknięciu tej transakcji, zgodnie z warunkami określonymi w prospekcie spółki AVEVA, Schneider Electric objął 60% udziałów w Grupie AVEVA. Emmanuel Babeau (Deputy Chief Executive Officer i Chief Financial Officer) oraz Peter Herweck (Executive Vice President – Industrial Automation) ze Schneider Electric objęli stanowiska Dyrektorów Niewykonawczych Grupy AVEVA, a Emmanuel Babeau został ponadto mianowany Wiceprezesem.

Rachunkowość AVEVA będzie w pełni skonsolidowana z rachunkowością działu automatyki przemysłowej Schneider Electric, z całoroczną marżą operacyjną przypisaną do wyników Grupy.

Źródło: Monday

Wpis został opublikowany 22 Mar 2018 w następujących kategoriach: News, Technologie. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć