News » PGE Obrót zapewni energię placówkom ZUS w całej Polsce

PGE Obrót zapewni energię placówkom ZUS w całej Polsce

12 Mar 2018 Możliwość komentowania PGE Obrót zapewni energię placówkom ZUS w całej Polsce została wyłączona Share 'PGE Obrót zapewni energię placówkom ZUS w całej Polsce' on Facebook Share 'PGE Obrót zapewni energię placówkom ZUS w całej Polsce' on Email Share 'PGE Obrót zapewni energię placówkom ZUS w całej Polsce' on Print Friendly

Spółka wygrała przetarg i w trakcie dwuletniej umowy dostarczy energię elektryczną do ponad 450 punktów poboru, obejmujących centralę ZUS w Warszawie, a także oddziały, inspektoraty i biura terenowe zlokalizowane na terenie całego kraju.

Wartość brutto zakontraktowanej energii wynosi prawie 40 mln zł. Poprzednie postępowania rozstrzygnięte przez ZUS w 2012 i 2015 r. także wygrała Spółka PGE Obrót.

– Wygrana w tak dużym postępowaniu potwierdza naszą pozycję lidera na rynku. Opieramy ją na trzech filarach: gwarancji stabilnych i bezpiecznych dostaw, elastyczności oferty dostosowanej do coraz bardziej zindywidualizowanych potrzeb Klientów, a także najwyższej jakości obsługi – mówi Jan Mądrzak, Wiceprezes Zarządu PGE Obrót, odpowiedzialny za sprzedaż i obsługę klienta.

PGE Obrót, która w Grupie PGE zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej do odbiorców indywidualnych, biznesowych i publicznych, w tym jednostek samorządowych, w postępowaniach publicznych rozstrzygniętych w 2017 r. wygrała największą liczbę przetargów.

Na bazie rozstrzygniętych postępowań publicznych zawarte zostały kontrakty o wartości prawie 1 mld zł, które obejmowały sprzedaż energii do ponad 50 000 punktów poboru o łącznym wolumenie ponad 3 TWh.

W ostatnim czasie do szerokiego grona klientów, którzy wybrali ofertę PGE Obrót na podstawie rozstrzygniętego postępowania publicznego dołączyły także Katolicki Uniwersytet w Lublinie, Politechnika Lubelska, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Miasto Siedlce.

Źródło: PGE Obrót S.A.

Wpis został opublikowany 12 Mar 2018 w następujących kategoriach: News, Odbiorcy - Rynek Energii i Gazu. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

Newsletter

Warto zobaczyć