Edukacja » Grupa GPEC szuka talentów – wygraj stypendium i pracę

Grupa GPEC szuka talentów – wygraj stypendium i pracę

9 Mar 2018 Możliwość komentowania Grupa GPEC szuka talentów – wygraj stypendium i pracę została wyłączona Share 'Grupa GPEC szuka talentów – wygraj stypendium i pracę' on Facebook Share 'Grupa GPEC szuka talentów – wygraj stypendium i pracę' on Email Share 'Grupa GPEC szuka talentów – wygraj stypendium i pracę' on Print Friendly

Po raz trzeci rusza program stypendialny „Kierunek Grupa GPEC”. Dedykowany jest studentom Politechniki Gdańskiej. Najzdolniejsi mogą uzyskać grant finansowy, a po ukończeniu edukacji pracę u lidera branży ciepłowniczej na Pomorzu. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia.

Kto może wziąć udział w programie? Grupą docelową są studenci, którzy zakończą naukę na studiach magisterskich w 2019 r. na kierunkach związanych z branżą ciepłowniczą na wydziałach:

  • Inżynieria Lądowa i Środowiska,
  • Elektrotechnika i Automatyka,
  • Mechaniczny,
  • Oceanotechnika i Okrętownictwo.

Co zrobić, aby wziąć udział w programie? Zainteresowani studenci powinni przesłać do 30 kwietnia zgłoszenie wraz z CV oraz pozostałymi dokumentami aplikacyjnymi na adres  stypendium@gpec.pl. Wzór wniosku do pobrania znajduje się w zakładce Kariera na stronie www.grupagpec.pl.

Zgłoszenia przeanalizuje Komisja Konkursowa składająca się z przedstawicieli Grupy GPEC oraz kadry naukowej Politechniki Gdańskiej. Przy ocenie brane pod uwagę będzie zainteresowanie oraz wiedza studentów na temat branży ciepłowniczej. Jednym z istotnych kryteriów będzie również średnia ocen. Punkty można będzie zdobyć m.in. za aktywność naukową. W ramach kolejnego etapu przeprowadzone zostaną rozmowy kwalifikacyjne oraz assessment center, które wyłonią zwycięzców programu.

Co dla najlepszych studentów? Wybrani uczestnicy programu będą otrzymywać w trakcie ostatniego roku studiów magisterskich comiesięczny grant w wysokości ponad 2 tys. zł. W wakacje zyskają możliwość odbycia praktyk oraz płatnego stażu w Grupie GPEC. Wartością dodaną programu „Kierunek Grupa GPEC” jest gwarancja zatrudnienia w jednej ze spółek Grupy GPEC na okres minimum 12 miesięcy.

– Ruszamy z trzecią edycją projektu stypendialnego dla najzdolniejszych studentów gdańskiej Politechniki. Wysoka średnia oceń to jednak za mało, aby wziąć udział w programie. Zainteresowani studenci muszą wykazać się wysoką wiedzą merytoryczną oraz dodatkowymi osiągnięciami, np. udziałem w projektach lub organizacjach studenckich. Zależy nam na najlepszych i zaangażowanych studentach – podkreśla Marek Mikucki, Kierownik Działu Personalnego z Grupy GPEC.

Źródło: GPEC Sp. z o.o.

Wpis został opublikowany 9 Mar 2018 w następujących kategoriach: Edukacja, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć