Emisje, CO2 » Antysmogowa Energ(i)a z dofinansowaniem do 5 tys.

Antysmogowa Energ(i)a z dofinansowaniem do 5 tys.

9 Mar 2018 Możliwość komentowania Antysmogowa Energ(i)a z dofinansowaniem do 5 tys. została wyłączona Share 'Antysmogowa Energ(i)a z dofinansowaniem do 5 tys.' on Facebook Share 'Antysmogowa Energ(i)a z dofinansowaniem do 5 tys.' on Email Share 'Antysmogowa Energ(i)a z dofinansowaniem do 5 tys.' on Print Friendly

Walka ze smogiem trwa. Energa wdraża kolejne rozwiązania mające poprawić jakość powietrza w Polsce. Po ofertach produktowych, serwisie antysmogowym oraz programie „Oddycham z energią” przyszedł czas na dofinansowanie do zakupu bardziej ekologicznego systemu ogrzewania. Klienci Grupy Energa mogą zyskać do 5 tys. zł oszczędności przy jego zakupie.

Wiosna to idealny czas na remont instalacji grzewczej. Jego rozpoczęcie będzie łatwiejsze, jeśli na rynku pojawia się ciekawa oferta z okazją na dofinansowanie inwestycji. Energa Obrót, we współpracy z Enspirionem, daje swoim klientom szansę wymiany starego, nieekologicznego ogrzewania na nowoczesny system grzewczy. Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu pieców akumulacyjnych i pomp ciepła po preferencyjnych cenach.

– Współpraca potęguje korzyści, dlatego Energa Obrót wspólnie z Enspirionem zapewnia pełną obsługę inwestycji, od zakupu nowoczesnych systemów ogrzewania, czyli pieców akumulacyjnych czy pomp ciepła, poprzez ich montaż, przebudowę oraz serwis. Dodatkowo ofertę uzupełniamy dedykowanymi usługami, ciekawymi z perspektywy klientów świadomych tego, jak ważne jest angażowanie się w ochronę środowiska – podkreśla Jarosław Dybowski, Prezes Zarządu Energi Obrotu.

– Działamy kompleksowo, realizując założenia Strategii Grupy Energa wynikające z tzw. Modelu Biznesowego Integratora. Stawiamy na synergię działań w ramach Grupy Energa. W ramach kampanii antysmogowej Enspiron zapewnia pełne wsparcie wyspecjalizowanych ekspertów na każdym etapie realizacji inwestycji, począwszy od doradztwa aż po oddanie instalacji do użytku – dodaje Tomasz Lesiewicz, Prezes Enspiriona.

Specjalna oferta promocyjna zakłada dofinansowanie zakupu systemu ogrzewania wykorzystującego piece akumulacyjne lub pompę ciepła w wysokości 20% ceny urządzenia. Klienci zyskują maksymalnie 5 tys. zł. Oferta promocyjna obowiązuje od 1 marca 2018 do 31 grudnia 2018 r. i dotyczy pierwszych 100 zawartych umów na zakup urządzeń. Uzupełnieniem oferty grzewczej są propozycje oparte o taryfę antysmogową „Noc pełna energii” oraz oraz jej wariant uwzględniający wsparcie fachowców.

Szczegółową informacje o ofercie uzyskać można w salonach sprzedaży, od konsultantów infolinii pod numerem 555 555 555, a także na stronie www.energa.pl oraz w specjalnym serwisie antysmogowych Energi www.oddychamzenergia.pl

Źródło: Energa Obrót SA

Wpis został opublikowany 9 Mar 2018 w następujących kategoriach: Emisje, CO2, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

"Nowa Energia" wspiera

Newsletter

Warto zobaczyć