Elektroenergetyka » Konsultacje projektu planu rozwoju PSE S.A. w zakresie…

Konsultacje projektu planu rozwoju PSE S.A. w zakresie zaspokojenia obecnego i przyszłego zapotrzebowania na energię elektryczną na lata 2018-2027

25 Sty 2018 Możliwość komentowania Konsultacje projektu planu rozwoju PSE S.A. w zakresie zaspokojenia obecnego i przyszłego zapotrzebowania na energię elektryczną na lata 2018-2027 została wyłączona Share 'Konsultacje projektu planu rozwoju PSE S.A. w zakresie zaspokojenia obecnego i przyszłego zapotrzebowania na energię elektryczną na lata 2018-2027' on Facebook Share 'Konsultacje projektu planu rozwoju PSE S.A. w zakresie zaspokojenia obecnego i przyszłego zapotrzebowania na energię elektryczną na lata 2018-2027' on Email Share 'Konsultacje projektu planu rozwoju PSE S.A. w zakresie zaspokojenia obecnego i przyszłego zapotrzebowania na energię elektryczną na lata 2018-2027' on Print Friendly

Od 23 stycznia br. na stronach internetowych Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A., znajduje się projekt planu rozwoju w zakresie zaspokojenia obecnego i przyszłego zapotrzebowania na energię elektryczną na lata 2018-2027. Uwagi do tego projektu można zgłaszać do 13 lutego br. Formularz do zgłaszania uwag do projektu znajduje się na stronie internetowej PSE S.A.

Operatorzy systemu przesyłowego są zobowiązani do upubliczniania i konsultowania projektów planów rozwoju – zgodnie z art. 16 ust. 15 ustawy Prawo energetyczne.
fot. pixabay.com
Źródło: Urząd Regulacji Energetyki
Wpis został opublikowany 25 Sty 2018 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć