News » PGE wraz z klubami sportowymi zasila świąteczną energią

PGE wraz z klubami sportowymi zasila świąteczną energią

28 Gru 2017 Możliwość komentowania PGE wraz z klubami sportowymi zasila świąteczną energią została wyłączona Share 'PGE wraz z klubami sportowymi zasila świąteczną energią' on Facebook Share 'PGE wraz z klubami sportowymi zasila świąteczną energią' on Email Share 'PGE wraz z klubami sportowymi zasila świąteczną energią' on Print Friendly

PGE VIVE Kielce wraz z lokalnym dziennikiem „Ech Dnia” zorganizowało po raz piąty w historii klubu „Dziki Mecz”, czyli tradycyjną, przedświąteczną imprezę odbywającą się przy okazji ostatniego w roku meczu piłkarzy ręcznych w Hali Legionów. W akcji charytatywnej, zorganizowanej przy tej okazji, kibice uzbierali 6 wielkich worków pluszaków, które trafią do wychowanków domów dziecka. Akcji towarzyszył mecz, w którym PGE VIVE pokonało KPR Legionowo 40:17. Kilka minut po jego zakończeniu zawodnicy mistrza Polski wrócili na boisko, aby wraz z najmłodszymi piłkarzami ręcznymi stworzyć dwie drużyny – Żółtych oraz Niebieskich i zagrać Dziki Mecz, którego szefem była klubowa maskotka kieleckiego klubu, Dzik Kiełek.

Staraniem klubu FKS Stal Mielec i PGE Polskiej Grupy Energetycznej impreza Mikołajkowa odbyła się także 10 grudnia w Mielcu. Rano rozegrano towarzyski turniej piłkarskich drużyn trampkarzy na nowym miejskim pełnowymiarowym boisku ze sztucznej nawierzchni, na błoniach MOSiR. Bazą dla turnieju były obiekty Stadionu Miejskiego. W godzinach popołudniowych impreza przeniosła się do Galerii Handlowej Navigator, gdzie na zebranych czekali piłkarze Stali Mielec. W spotkaniu wziął udział także Biało-Niebieski Mikołaj wraz z elfem, którzy zaprosili wszystkich zebranych do wspólnych animacji i zabaw. Dzień zakończono zorganizowanym Fundację PGE edukacyjnym spektaklem pt. „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni” , który opowiada o bezpiecznym i oszczędnym korzystaniu z energii elektrycznej.

Szereg atrakcji przygotowany został także przez PGE Skrę Bełchatów na ostatni przed świętami mecz w Hali Energia, który odbędzie się 22 grudnia. W ramach świątecznej oprawy meczowej na hali pojawi się m.in. Mikołaj rozdający cukierki i gadżety klubowe. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia na kanale Youtube opublikowany zostanie również film z kolędą w wykonaniu siatkarzy PGE Skry Bełchatów.

Źródło: PGE Polska Grupa Energetyczna SA

Wpis został opublikowany 28 Gru 2017 w następujących kategoriach: News, Sport w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć