News » Zwrot za rachunki od PGE płacone kartą Mastercard

Zwrot za rachunki od PGE płacone kartą Mastercard

22 Gru 2017 Możliwość komentowania Zwrot za rachunki od PGE płacone kartą Mastercard została wyłączona Share 'Zwrot za rachunki od PGE płacone kartą Mastercard' on Facebook Share 'Zwrot za rachunki od PGE płacone kartą Mastercard' on Email Share 'Zwrot za rachunki od PGE płacone kartą Mastercard' on Print Friendly

W ramach specjalnej promocji Klienci PGE korzystający z elektronicznego Biura Obsługi Klienta mogą otrzymać zwrot w wysokości 30 zł. Wystarczy ustawić automatyczną płatność kartą Mastercard i aktywować e-fakturę.

 PGE Obrót we współpracy z firmami Blue Media oraz właścicielem marki Mastercard przygotowała promocję, w której klienci oprócz wygody i możliwości ułatwienia sobie życia, otrzymują 30 zł zwrotu.

Żeby skorzystać z promocji wystarczy kilka minut  i kilka kliknięć:

  • podczas wykonywania płatności w serwisie PGE eBOK należy wybrać opcję „Zapłać przez Blue Media”
  • następnie włączyć płatność automatyczną kartą Mastercard
  • zgodę na eFakturę można wyrazić bezpośrednio na stronie płatności automatycznych lub w eBOK, klikając w górnym pasku na „Ustawienia”, a następnie zaznaczając odpowiednią zgodę w zakładce „Moje zgody”.

PGE Obrót wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE, największej grupy energetycznej i ciepłowniczej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka obsługuje ponad 5 mln klientów.

Źródło: PGE Obrót SA

Wpis został opublikowany 22 Gru 2017 w następujących kategoriach: News, Odbiorcy - Rynek Energii i Gazu. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

Newsletter

Warto zobaczyć