CSR w energetyce » KOGENERACJA po raz ósmy w gronie spółek RESPECT Index

KOGENERACJA po raz ósmy w gronie spółek RESPECT Index

19 Gru 2017 Możliwość komentowania KOGENERACJA po raz ósmy w gronie spółek RESPECT Index została wyłączona Share 'KOGENERACJA po raz ósmy w gronie spółek RESPECT Index' on Facebook Share 'KOGENERACJA po raz ósmy w gronie spółek RESPECT Index' on Email Share 'KOGENERACJA po raz ósmy w gronie spółek RESPECT Index' on Print Friendly

14 grudnia br. Giełda Papierów Wartościowych ogłosiła skład jedenastej edycji RESPECT Index. Do tego prestiżowego grona zarządzanych w zrównoważony i odpowiedzialny sposób spółek już po raz ósmy została zaliczona KOGENERACJA SA.

Spółka dołączyła do indeksu w jego trzeciej odsłonie i nieprzerwanie utrzymuje swoją pozycję. W tegorocznej edycji w skład indeksu weszła rekordowa liczba 28 spółek, w tym trzech debiutantów wybranych spośród około 500 podmiotów notowanych na GPW.

O RESPECT Index

RESPECT Index to pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej indeks spółek odpowiedzialnych. Projekt został zapoczątkowany przez Giełdę Papierów Wartościowych w 2009 r., kiedy ogłoszono jego pierwszy skład. Mogą do niego aspirować spółki o najwyższej płynności, czyli wchodzące w skład indeksów WIG20, mWIG40 lub sWIG80.

Od pierwszej publikacji w 2009 r. RESPECT Index zwiększył swoją wartość o 85%.

Źródło: Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA SA

Wpis został opublikowany 19 Gru 2017 w następujących kategoriach: CSR w energetyce, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć