Ciepłownictwo » Nagroda dla EC Gorzów za bezpieczną pracę

Nagroda dla EC Gorzów za bezpieczną pracę

29 Lis 2017 Możliwość komentowania Nagroda dla EC Gorzów za bezpieczną pracę została wyłączona Share 'Nagroda dla EC Gorzów za bezpieczną pracę' on Facebook Share 'Nagroda dla EC Gorzów za bezpieczną pracę' on Email Share 'Nagroda dla EC Gorzów za bezpieczną pracę' on Print Friendly

Elektrociepłownia Gorzów, oddział spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy Kapitałowej PGE została laureatem okręgowej edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” w kategorii dużych zakładów pracy, zatrudniających powyżej 250 pracowników, prowadzących swoją działalność w województwie lubuskim.

Podczas uroczystej gali finałowej, która odbyła się 23 listopada br. w zielonogórskiej Palmiarni statuetkę oraz certyfikat odebrał dyrektor elektrociepłowni Mirosław Rawa. Tym samym gorzowski Oddział PGE GiEK dostał się do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się 29 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie.

To już druga taka nagroda w historii oddziału. Po praz pierwszy Państwowa Inspekcja Pracy doceniła działania prowadzone w zakładzie na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy oraz ochrony zdrowia w 2009 r.

Źródło: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Wpis został opublikowany 29 Lis 2017 w następujących kategoriach: Ciepłownictwo, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć