News » Instalacje fotowoltaiczne od innogy Polska z dofinansowaniem

Instalacje fotowoltaiczne od innogy Polska z dofinansowaniem

24 Lis 2017 Możliwość komentowania Instalacje fotowoltaiczne od innogy Polska z dofinansowaniem została wyłączona Share 'Instalacje fotowoltaiczne od innogy Polska z dofinansowaniem' on Facebook Share 'Instalacje fotowoltaiczne od innogy Polska z dofinansowaniem' on Email Share 'Instalacje fotowoltaiczne od innogy Polska z dofinansowaniem' on Print Friendly

Trwa kolejny nabór wniosków o dofinansowanie m.in. do instalacji fotowoltaicznych na terenie Warszawy, który potrwa do końca marca 2018 r. Wysokość wsparcia może wynosić nawet do 40% kosztów inwestycji. Firma innogy przygotowała specjalną ofertę dla odbiorców instalacji fotowoltaicznych, która dodatkowo obejmuje 3 000 kWh darmowej energii elektrycznej. W poprzednim naborze innogy Polska podpisała ponad 170 umów z Klientami na instalacje fotowoltaiczne.

Trwa program dofinansowania do inwestycji wykorzystujących lokalne źródła energii odnawialnej, w tym instalacji fotowoltaicznych, prowadzony przez Urząd m.st. Warszawy. Wysokość wsparcia, jakie oferuje miasto może sięgnąć nawet 40% kosztów inwestycji, ale nie może przekroczyć kwoty 15 000 PLN. innogy Polska, w związku z dużym zainteresowaniem wśród warszawiaków ostatnim naborem, przygotowało specjalną ofertę dla osób zainteresowanych fotowoltaiką. Firma służy pomocą przy dopełnianiu wszelkich formalności, np. wypełnianiu wniosków związanych z ubieganiem się o dofinansowanie. Ponadto, każdy kto skorzysta z oferty, otrzyma od innogy pakiet darmowej energii elektrycznej.

Podczas zeszłorocznego naboru innogy Polska podpisało ponad 170 umów w ramach dotacji z Urzędu m.st. Warszawy, a łączna wartość dofinansowania ze wszystkich wniosków jakie wpłynęły, wyniosła ok. 8,5 mln zł. W tym roku nasza firma również przygotowała specjalną ofertę – dla z pierwszych stu Klientów innogy (gospodarstw domowych), którzy podpiszą umowę na instalację fotowoltaiczną w Warszawie, przygotowaliśmy 3 000 kWh darmowej energii elektrycznej do wykorzystania do końca 2019 r. – mówi Michał Skorupa, szef projektów fotowoltaicznych w innogy Polska.

Aby skorzystać z możliwości dofinansowania instalacji fotowoltaicznej należy złożyć wniosek do końca marca 2018 r. O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby fizyczne, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, przedsiębiorcy, stowarzyszenia oraz fundacje.

fot. pixabay.com

Źródło: innogy Polska S.A.

Wpis został opublikowany 24 Lis 2017 w następujących kategoriach: News, OZE. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć