Sport w energetyce » Legendarny Runmageddon w Pawłowicach!

Legendarny Runmageddon w Pawłowicach!

22 Lis 2017 Możliwość komentowania Legendarny Runmageddon w Pawłowicach! została wyłączona Share 'Legendarny Runmageddon w Pawłowicach!' on Facebook Share 'Legendarny Runmageddon w Pawłowicach!' on Email Share 'Legendarny Runmageddon w Pawłowicach!' on Print Friendly

Dzięki JSW już 26 listopada do Gminy Pawłowice zawita kultowy Runmageddon, najbardziej ekstremalny cykl biegów przeszkodowych w Europie! Na terenach kopalni „Pniówek” odbędzie się specjalna edycja tego wydarzenia, które w całej Polsce cieszy się gigantyczną popularnością.

Tylko w tym roku 18 imprez pod szyldem Runmageddon ukończyło ponad 50 tys. osób! Teraz również pracownicy JSW oraz wszyscy chętni będą mogli sprawdzić swoją siłę i charakter na ekstremalnym torze przeszkód.

6 km morderczej trasy i ponad dwadzieścia przeszkód, a to wszystko w górniczej scenerii. Tym właśnie wyróżnia się Runmageddon. Polega na jak najszybszym przebiegnięciu dystansu i pokonaniu trudnych przeszkód. Trasa będzie prowadziła sprzed kopalni przez hałdy. Po drodze uczestnicy napotkają m.in. bagna i strome hałdy. Będzie mokro, błotniście i bardzo ekstremalnie. Oprócz naturalnych przeszkód na trasie znajdzie się ponad 20 wymagających przeszkód, wśród których będą najbardziej znane z innych imprez Runmageddonu, takie jak Ściany, Multirig, Liny, Zasieki, Lodowa, Ogniowa, Ślizgawka XXL. Dodatkowo uczestnicy będą przedzierać się m.in. przez mini kopalnię, wagony kolejowe oraz inny sprzęt górniczy.

Jednocześnie zorganizowany zostanie Runmageddon KIDS, czyli impreza dla najmłodszych. Dzieciaki nie będą narzekały na nudę, bawiąc się na specjalnie przygotowanej dla nich kilometrowej trasie z co najmniej 10 przeszkodami.

Na terenie Pniówka powstanie również miasteczko festiwalowe dla kibiców i rodzin uczestników. Z całą pewnością będzie to niezapomniane wydarzenie i doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. „Runmageddon w KWK „Pniówek” zapowiada się niesamowicie! Trasa będzie bardzo wymagająca, a industrialny klimat imprezy pozostawi w pamięci uczestników niesamowite wspomnienia.

Starty:

Niedziela 26.11.2017 r.

JSW Runmageddon od 10.00 do 13.00 (serie co ok. 20 min)

KIDS od 10.00 do 15.00 (serie co ok. 20 min. naprzemiennie dla dzieci w wieku 4-5, 6-8 i 9-11 lat)

fot. pixabay.com

Źródło: Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. 

Wpis został opublikowany 22 Lis 2017 w następujących kategoriach: Sport w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć