Sport w energetyce » ORLEN Warsaw Marathon po raz szósty wraca na biegową trasę!

ORLEN Warsaw Marathon po raz szósty wraca na biegową trasę!

17 Lis 2017 Możliwość komentowania ORLEN Warsaw Marathon po raz szósty wraca na biegową trasę! została wyłączona Share 'ORLEN Warsaw Marathon po raz szósty wraca na biegową trasę!' on Facebook Share 'ORLEN Warsaw Marathon po raz szósty wraca na biegową trasę!' on Email Share 'ORLEN Warsaw Marathon po raz szósty wraca na biegową trasę!' on Print Friendly

Przyszłoroczna największa impreza biegowa w Polsce wystartuje w Warszawie 22 kwietnia 2018 i tradycyjnie już obejmie dwa biegi: na maratońskim dystansie 42,195 km oraz na 10 km. Zapisy na szóstą edycję Narodowego Święta Biegania rozpoczną się już wkrótce.

Organizatorzy pracują już nad trasami biegów, które zapewnią zarówno walkę o najlepsze czasy, jak również pozwolą poznać najciekawsze miejsca na mapie Warszawy. Tradycyjnie dla Narodowego Święta Biegania, start biegów na 42,195 km i 10 km odbędzie się równocześnie, umożliwiając zawodnikom wzajemną motywację. Natomiast najlepsi polscy biegacze wezmą udział w 88. Mistrzostwach Polski w maratonie mężczyzn.

Każda z pięciu poprzednich edycji była niezaprzeczalnym sukcesem, a pozytywne recenzje biegaczy były dla nas największą motywacją do organizacji kolejnego ORLEN Warsaw Marathon. Tradycyjnie już chcemy by była to impreza dla wszystkich, zarówno światowej elity, jak i amatorów oraz tych, którzy są na początku swojej przygody z bieganiem – mówi Rafał Pasieka, dyrektor wykonawczy ds. marketingu PKN ORLEN. – Dlatego zachęcam wszystkich do zapisania daty 22 kwietnia 2018 r. w swoich kalendarzach i wspólnego rozpoczęcia przyszłorocznego sezonu biegowego.

ORLEN Warsaw Marathon to nie tylko kilometry tras biegowych, ale również szlachetne cele. Niebawem zostaną ogłoszone szczegóły akcji charytatywnej towarzyszącej zawodom, opracowywanej wraz z Fundacją ORLEN Dar Serca. Dzięki niej każdy z biegaczy będzie mógł nie tylko zadbać o swoje zdrowie i kondycję, ale również pomóc potrzebującym, wybierając jeden z celów dobroczynnych.

fot. pixabay.com

Źródło: PKN ORLEN SA

Wpis został opublikowany 17 Lis 2017 w następujących kategoriach: Sport w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć