Ciepłownictwo » Sprawdź czy masz dostęp do ciepła systemowego

Sprawdź czy masz dostęp do ciepła systemowego

14 Lis 2017 Możliwość komentowania Sprawdź czy masz dostęp do ciepła systemowego została wyłączona Share 'Sprawdź czy masz dostęp do ciepła systemowego' on Facebook Share 'Sprawdź czy masz dostęp do ciepła systemowego' on Email Share 'Sprawdź czy masz dostęp do ciepła systemowego' on Print Friendly

Czy wiesz, że ciepło systemowe to naprawdę dobry sposób na ograniczenie smogu w mieście? Dzieje się tak, ponieważ dzięki produkcji ciepła w jednym lub kilku wyspecjalizowanych miejscach (elektrociepłownia, ciepłownia, spalarnia odpadów) można uwolnić miasto od tys. małych dymiących kominów i wylatujących z nich trujących substancji.

Sprawdź czy masz dostęp do ciepła systemowego. Wypełnij załączony wniosek i prześlij go w wersji elektronicznej na adres: przylaczenia@lpec.pl lub w wersji papierowej na adres: Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A., Puławska 28, 20-822 Lublin.

Wniosek o określenie możliwości przyłączenia do sieci ciepłowniczej powinien wypełnić i podpisać zarządca lub właściciel obiektu.

Nasi specjaliści udzielą Państwu niezbędnej pomoc przy wypełnianiu wniosku. W tej sprawie prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Rozwoju, tel. 81 452 03 19.

Wniosek o określenie możliwości przyłączenia (doc)

Wniosek o określenie możliwości przyłączenia (pdf)

fot. pixabay.com

Źródło: Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.

Wpis został opublikowany 14 Lis 2017 w następujących kategoriach: Ciepłownictwo, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć