Elektroenergetyka » Energi Danmark A/S rozszerza swoją działalność o rynek polski…

Energi Danmark A/S rozszerza swoją działalność o rynek polski uzyskując status Członka TGE

14 Lis 2017 Możliwość komentowania Energi Danmark A/S rozszerza swoją działalność o rynek polski uzyskując status Członka TGE została wyłączona Share 'Energi Danmark A/S rozszerza swoją działalność o rynek polski uzyskując status Członka TGE' on Facebook Share 'Energi Danmark A/S rozszerza swoją działalność o rynek polski uzyskując status Członka TGE' on Email Share 'Energi Danmark A/S rozszerza swoją działalność o rynek polski uzyskując status Członka TGE' on Print Friendly

Duński lider w obrocie handlu energią i gazem, Energi Danmark A/S, został przyjęty w poczet Członków Giełdy w zakresie Rynku Towarów Giełdowych.

Na TGE jest miejsce nie tylko dla podmiotów krajowych, ale także zagranicznych, czego przykładem jest Energi Danmark. Życzymy naszemu nowemu Członkowi konsekwencji we wzmacnianiu swojej pozycji na rynku polskim – powiedział Piotr Zawistowski, pełniący obowiązki prezesa zarządu TGE.

Działalność Energi Danmark koncentruje się nie tylko na handlu energią elektryczną i gazem, ale także na obrocie węglem, pozyskiwaniu energii z wiatru oraz zabezpieczaniu transakcji towarowych. Członkostwo na Giełdzie pozwoli Energi Danmark na rozszerzenie dotychczasowej działalności o rynek polski. Energi Danmark A/S jest 72 Członkiem TGE.

fot. pixabay.com

Źródło: Towarowa Giełda Energii S.A.

Wpis został opublikowany 14 Lis 2017 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć