Edukacja » Wymień swoje żarówki za darmo z Wieśkiem „Złotą Rączką” Skibą!

Wymień swoje żarówki za darmo z Wieśkiem „Złotą Rączką” Skibą!

10 Lis 2017 Możliwość komentowania Wymień swoje żarówki za darmo z Wieśkiem „Złotą Rączką” Skibą! została wyłączona Share 'Wymień swoje żarówki za darmo z Wieśkiem „Złotą Rączką” Skibą!' on Facebook Share 'Wymień swoje żarówki za darmo z Wieśkiem „Złotą Rączką” Skibą!' on Email Share 'Wymień swoje żarówki za darmo z Wieśkiem „Złotą Rączką” Skibą!' on Print Friendly

Fortum rozpoczyna akcję edukacyjną, która ma na celu zwiększanie świadomości w obszarze oszczędzania energii elektrycznej. Pilotażowa edycja programu zostanie zainaugurowana już w przyszłym tygodniu w Kielcach. Z tej okazji Fortum oferuje kielczanom możliwość bezpłatnej wymiany żarówek w gospodarstwie domowym na energooszczędne, której dokona najsłynniejsza Złota Rączka w Polsce Wiesiek Skiba!

Znany z występów w telewizji śniadaniowej oraz popularnych programach budowlanych Wiesiek „Złota Rączka” Skiba od lat pokazuje, że kwestia drobnych napraw i remontów we własnym domu wcale nie musi być skomplikowana. Jego podejście jest dowodem na to, że czasem nawet najprostsze i niezbyt kosztowne rozwiązania mogą być bardzo skuteczne. Tak jest właśnie w przypadku wymiany żarówek na energooszczędne, która może się przyczynić do obniżenia rachunków za prąd.

Nadchodzące wielkimi krokami długie zimowe wieczory, łączą się ze zwiększonym wykorzystaniem prądu, niezbędnego do oświetlania naszych domów. Mimo to w wielu gospodarstwach domowych nadal stosowane są mało efektywne tradycyjne żarówki, które przyczyniają się do wzrostu opłat za energię elektryczną. W ramach naszej akcji pokazać mieszkańcom jak można w łatwy sposób zapewnić sobie oszczędności – podkreśla Maciej Kościński, dyrektor departamentu marketingu w Fortum.

Aby zaprosić Wieska do swojego mieszkania wystarczy wypełnić prosty formularz internetowy dostępny pod adresem: www.wymiana-zarowek.fortum.pl. Największe szansę na wizytę mają te osoby które jako pierwsze wypełnią formularz. Następnie Wiesiek Skiba wraz ze specjalistami Fortum w dniach 13-14 listopada odwiedzi kilkanaście kieleckich domów i dokona wymiany żarówek na energooszczędne, wykorzystujące technologię LED. Dodatkowo podpowie w jaki sposób dokonać drobnych napraw w gospodarstwie domowym. Z kolei specjaliści Fortum udzielą mieszkańcom porad w zakresie prostych sposobów oszczędzania energii.

W kolejnych tygodniach Fortum będzie realizowało bezpłatny program doradztwa energetycznego dla mieszkańców, którzy będą mogli wziąć udział w indywidualnych sesjach ze specjalistą firmy. Podczas spotkania przedstawiciel Fortum podpowie jak w prosty sposób obniżyć rachunki za energię. Osoby zainteresowane doradztwem są proszone o kontakt pod numerem 122 100 000 lub mailowy na: opiekun@fortum.com.

fot. pixabay.com

Źródło: Fortum Power and Heat Polska

Wpis został opublikowany 10 Lis 2017 w następujących kategoriach: Edukacja, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć