Sport w energetyce » Drużyna PGE Dystrybucja Oddział Białystok zajęła trzecie…

Drużyna PGE Dystrybucja Oddział Białystok zajęła trzecie miejsce w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej

6 Paź 2017 Możliwość komentowania Drużyna PGE Dystrybucja Oddział Białystok zajęła trzecie miejsce w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej została wyłączona Share 'Drużyna PGE Dystrybucja Oddział Białystok zajęła trzecie miejsce w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej' on Facebook Share 'Drużyna PGE Dystrybucja Oddział Białystok zajęła trzecie miejsce w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej' on Email Share 'Drużyna PGE Dystrybucja Oddział Białystok zajęła trzecie miejsce w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej' on Print Friendly

16 drużyn wzięło udział w II Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej „Rotary Dzieciom”, który odbył się w ostatni weekend września w Białymstoku. Dochód z organizacji turnieju został przeznaczony na modernizacje placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych Miejskiego Żłobka Integracyjnego w Białymstoku.

W dniach 30 września – 1 października 2017 r. na stadionie lekkoatletycznym BOSIR w Białymstoku odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Rotary Dzieciom”. W turnieju wzięło udział łącznie 16 drużyn, w tym drużyna PGE Dystrybucja Oddział Białystok. Osiągnięto też charytatywny cel turnieju, jakim było zebranie środków na budowę sensorycznego placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych.

Dochód z organizacji rozgrywek zostanie przeznaczony dla Miejskiego Żłobka Integracyjnego nr 1 w Białymstoku w celu modernizacji placu zabaw i dostosowania go do potrzeb dzieci z różnym stopniem niepełnosprawności. Placówka specjalizuje się głównie w opiece nad dziećmi niepełnosprawnymi w wieku 0-4 lat oferując im indywidualne programy stymulacji rozwojowej. Dzieci mają zapewniane również zajęcia wspomagające rozwój, prowadzone przez specjalistów oraz indywidualne programy do zajęć w domu. Wyposażenie placówki w pomoce pedagogiczne, sprzęt rehabilitacyjny, oraz odpowiedni plac zabaw pozwoli dzieciom aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Źródło: PGE Dystrybucja S.A.

Wpis został opublikowany 6 Paź 2017 w następujących kategoriach: Sport w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć