CSR w energetyce » Fortum rusza w miasto z energią dla Wrocławia

Fortum rusza w miasto z energią dla Wrocławia

13 Wrz 2017 Możliwość komentowania Fortum rusza w miasto z energią dla Wrocławia została wyłączona Share 'Fortum rusza w miasto z energią dla Wrocławia' on Facebook Share 'Fortum rusza w miasto z energią dla Wrocławia' on Email Share 'Fortum rusza w miasto z energią dla Wrocławia' on Print Friendly

Fortum zaprasza na specjalne stoisko popularyzujące odnawialne źródła energii i ekologiczne postawy. To jeden z elementów działań informacyjno-konsultacyjnych prowadzonych pod hasłem „Energia dla Wrocławia”, związanych z rozwojem infrastruktury ciepłowniczej w stolicy Dolnego Śląska.

Stoisko funkcjonować będzie w wybranych punktach miasta, szczególnie podczas imprez plenerowych. Inauguracja odbyła się 2 września na Placu pod Iglicą. W najbliższym czasie ekspertów i animatorów Fortum spotkać będzie można 16 i 17 września na Promenadzie Staromiejskiej przy Teatrze Lalek w ramach tegorocznego Parku Wiedzy.

Ruszamy w miasto, by jako firma odpowiedzialna za dostawy ciepła, rozmawiać o energii – czystej, odnawialnej, pochodzącej z alternatywnych paliw, tak potrzebnej dynamicznie rozwijającemu się Wrocławiowi i jego mieszkańcom. Nie zabraknie także ekologicznych warsztatów czy konkursów z ciekawymi i oczywiście energetycznymi nagrodami – mówi Jacek Ławrecki, rzecznik prasowy Fortum.

Stoisko jest częścią kampanii informacyjno-konsultacyjnej „Energia dla Wrocławia”. Rozwój infrastruktury ciepłowniczej oraz plany inwestycyjne Fortum będą także tematem spotkań z mieszkańcami czy posiedzeń Rady Społecznej z udziałem przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń mieszkańców, władz miasta, ekspertów związanych z energetyką i ochroną środowiska.

Więcej informacji znaleźć można na stronie energiadlawroclawia.pl.

fot. pixabay.com

Źródło: Fortum Power and Heat Polska

Wpis został opublikowany 13 Wrz 2017 w następujących kategoriach: CSR w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć