CSR w energetyce » Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. współorganizatorem i…

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. współorganizatorem i partnerem konkursu „Samorząd Przyjazny Energii”

11 Wrz 2017 Możliwość komentowania Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. współorganizatorem i partnerem konkursu „Samorząd Przyjazny Energii” została wyłączona Share 'Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. współorganizatorem i partnerem konkursu „Samorząd Przyjazny Energii”' on Facebook Share 'Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. współorganizatorem i partnerem konkursu „Samorząd Przyjazny Energii”' on Email Share 'Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. współorganizatorem i partnerem konkursu „Samorząd Przyjazny Energii”' on Print Friendly

Pula nagród w wysokości 90 tys. zł oraz tytuły „Samorządu przyjaznego energii” czekają na gminy, które w minionym roku zrealizowały ciekawe projekty z zakresu energetyki.

Konkurs organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej przy wsparciu: Polskich Sieci Elektroenergetycznych, Enea Operator, Energa-Operator, PGE Dystrybucja, innogy Stoen Operator, Tauron Dystrybucja, pod patronatem ministra energii oraz prezesa URE.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie samorządy, które chcą pochwalić się zrealizowanymi projektami wspierającymi:

  • niezawodność i bezpieczeństwo dostaw energii elektrycznej,
  • przeciwdziałanie powstawaniu smogu,
  • rozwój sieci punktów ładowania samochodów elektrycznych.

Zgłoszenia są przyjmowane do 15 września 2017 r. Udział w konkursie nie wiąże się z koniecznością ponoszenia jakichkolwiek kosztów przez samorząd. Zwycięzcy konkursu nagrodzeni zostaną grantem na dalsze inwestycje na terenie gminy. Wręczenie nagród zaplanowane jest na 24 października 2017 w Warszawie, podczas konferencji „Energetyczne wyzwania samorządów. Elektromobilność, efektywność energetyczna i czyste powietrze”.

PSE będzie brało czynny udział w obradach kapituły i wyborze gmin przyjaznych energii.

Więcej informacji na stronie internetowej dedykowanej konkursowi: http://konkurs.ptpiree.pl/.

fot. pixabay.com

Źródło: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Wpis został opublikowany 11 Wrz 2017 w następujących kategoriach: CSR w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć