Edukacja » Konkurs „20 lat polskiej energetyki w obiektywie” podsumowany

Konkurs „20 lat polskiej energetyki w obiektywie” podsumowany

24 Mar 2017 Możliwość komentowania Konkurs „20 lat polskiej energetyki w obiektywie” podsumowany została wyłączona Share 'Konkurs „20 lat polskiej energetyki w obiektywie” podsumowany' on Facebook Share 'Konkurs „20 lat polskiej energetyki w obiektywie” podsumowany' on Email Share 'Konkurs „20 lat polskiej energetyki w obiektywie” podsumowany' on Print Friendly

22 marca br. podczas posiedzenia Jury Konkursu, składającego się z przedstawicieli organizatora tj. URE i partnerów Konkursu: OGP GAZ-System S.A. oraz Fundacji im. Lesława A. Pagi, zostali wyłonieni Zwycięzcy Konkursu. Nazwiska Zwycięzców zostaną ogłoszone podczas tegorocznej uroczystości podsumowania VI Akademii Energii, organizowanej przez Fundację im. Lesława A. Pagi, która odbędzie się 4 kwietnia br. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Na konkurs fotograficzny „20 lat polskiej energetyki w obiektywie” wpłynęło łącznie 168 prac 56 autorów. Ze względów regulaminowych zakwalifikowano 96 prac 41 autorów. Prace można było składać od 25 listopada 2016 r. do 5 marca 2017 r.

Nie tylko ze względu na ilość, ale przede wszystkim ze względu na wysoki poziom i różnorodność podejścia i zobrazowania tematu, wybór członków Jury był bardzo trudny i po wielu dyskusjach osiągnięto kompromis wybierając trzy zwycięskie prace, których autorzy zostaną nagrodzeni. W trakcie gorących obrad Jury podjęło decyzję o wyróżnieniu dodatkowej pracy, a także przyznaniu specjalnego wyróżnienia Prezesa URE.

Konkurs miał na celu wykonanie fotografii ukazującej zmiany w polskiej branży energetycznej dokonane na przestrzeni minionych 20 lat, pokazane w ciekawy i oryginalny sposób. Wszystkie zakwalifikowane prace cechuje unikatowe podejście do tematyki konkursowej oraz wysoki poziom artystyczny.

W konkursie przewidziano jedną nagrodę główną oraz dwie nagrody dodatkowe.

Źródło: Urząd Regulacji Energetyki

Wpis został opublikowany 24 Mar 2017 w następujących kategoriach: Edukacja. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć