News » Wynajem żarówek LED – od teraz w RWE Polska

Wynajem żarówek LED – od teraz w RWE Polska

24 Mar 2016 Możliwość komentowania Wynajem żarówek LED – od teraz w RWE Polska została wyłączona Share 'Wynajem żarówek LED – od teraz w RWE Polska' on Facebook Share 'Wynajem żarówek LED – od teraz w RWE Polska' on Email Share 'Wynajem żarówek LED – od teraz w RWE Polska' on Print Friendly
Pliki do pobrania
pdf icon Wynajem żarówek LED: klienci indywidualni
pdf icon Wynajem żarówek LED: firmy

Do otwarcia plików w formacie PDF wymagany jest program Adobe Reader lub Foxit Reader.

Klienci RWE Polska – zarówno firmy, jak i gospodarstwa domowe – mogą korzystać z energooszczędnego oświetlenia bez konieczności inwestowania dużych kwot w żarówki LED.

Oszczędności w zużyciu energii elektrycznej można osiągnąć przeznaczając na wynajem żarówek LED zaledwie kilka złotych miesięcznie.

W całym okresie użytkowania żarówki LED są objęte gwarancją bezpłatnej wymiany w przypadku przepalenia.

Energooszczędne oświetlenie LED oferowane przez RWE Polska obejmuje odpowiedniki najbardziej popularnych żarówek 40, 60, 75 i 100 W oraz odpowiedników żarówek ozdobnych 25-30 W. Alternatywą dla tradycyjnych, energochłonnych żarówek są wysokowydajne i energooszczędne modele dostarczane przez znanego producenta – GE Lighting.

Klienci decydujący się na skorzystanie z oferty zapłacą tym mniej, im więcej żarówek zdecydują się wynająć. W przypadku umowy zawieranej przez Klienta Indywidualnego[1] na 36 miesięcy, koszt miesięcznego wynajmu pięciu odpowiedników tradycyjnej żarówki o mocy 60 W, wyniesie zaledwie 7,45 zł (1,49 zł miesięcznie za każdą żarówkę LED).

– Przy założeniu, że każda z pięciu wymienionych żarówek będzie świecić przez 5 godzin dziennie, roczna oszczędność na kosztach energii elektrycznej wyniesie 155 zł. Jeżeli Klient zdecyduje się na wymianę 10 lub więcej żarówek, to zapłaci jeszcze mniej – zarówno za wynajem każdej żarówki, jak i za zużytą energię elektryczną – wyjaśnia Sebastian Janda, dyrektor Pionu Klienci Indywidualni i MSP w RWE Polska. – Przygotowaliśmy tę propozycję m.in. z myślą o Klientach, którzy dotychczas nie mogli sobie pozwolić na zainwestowanie większej kwoty w żarówki energooszczędne, których zakup jest znacznie droższy niż w przypadku żarówek tradycyjnych. W najtańszej opcji wynajęcie jednej żarówki to tylko 1,39 zł miesięcznie – dodaje Sebastian Janda, dyrektor Pionu Klienci Indywidualni i MSP w RWE Polska.

RWE Polska przygotowała również w tym zakresie ofertę dla firm[2]. W przypadku przedsiębiorstw decydujących się na wymianę tradycyjnych żarówek na modele LED, oszczędności mogą być jeszcze większe niż w przypadku klienta indywidualnego. Dzięki wynajęciu pięciu odpowiedników zwykłych żarówek o mocy 60 W, które będą dziennie świeciły przez 5 h, roczne oszczędności wyniosą aż 194 zł.

Decydując się na zaproponowane przez RWE rozwiązanie różnica w wysokości rachunku może być odczuwalna dla Klientów już przy najbliższym rozliczeniu za energię elektryczną.

Oferta jest dostępna w punktach sprzedaży RWE Polska:

  • Pole Mokotowskie, ul. Rychlińskiego 2, pn-pt: 8-16
  • Praga Południe, ul. Chrzanowskiego 12, pn 8-18, wt, śr, czw 8-16, pr 8-14
  • Galeria Wileńska, ul Targowa 72, pn-sb 9-21, nd 10-20
  • CH Arkadia, Al. Jana Pawła II 82, , pn-sb 10-22, nd 10-21.

Pod numerem infolinii:

Dla Klientów Indywidualnych – 22 821 46 46

Dla Firm – 22 821 46 60

[1] Obliczenia dla taryfy dla gospodarstw domowych „Najprostsza dla Ciebie” (G11) – 0.3397 zł brutto /kWh

[2] Obliczenia dla taryfy dla firm „Najprostsza dla Twojej Firmy” (C11) – 0.4252 zł brutto /kWh

Źródło: RWE

Wpis został opublikowany 24 Mar 2016 w następujących kategoriach: News, Odbiorcy - Rynek Energii i Gazu. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

Newsletter

Warto zobaczyć