Edukacja » Wiatrobus rusza w Polskę – głos mają wiatraki

Wiatrobus rusza w Polskę – głos mają wiatraki

2 lip 2012 Możliwość komentowania Wiatrobus rusza w Polskę – głos mają wiatraki została wyłączona Share 'Wiatrobus rusza w Polskę – głos mają wiatraki' on Facebook Share 'Wiatrobus rusza w Polskę – głos mają wiatraki' on Email Share 'Wiatrobus rusza w Polskę – głos mają wiatraki' on Print Friendly

„Wiatrak jaki jest, każdy widzi”. A już na pewno warto, aby każdy z bliska sam zobaczył i ocenił, jak pracuje nowoczesna turbina wiatrowa. W ramach akcji „Lato z Wiatrakami” ze Szczecina wyrusza specjalny „Wiatrobus” z grupą młodych ekologów, którzy zachęcają do poznawania energetyki wiatrowej. „Wiatrobus” kończy swoją trasę na Przystanku Woodstock, gdzie dojdzie do próby bicia rekordu w największej ilości wypuszczonych jednocześnie latawców. Uroczysty Start akcji 2 lipca 2012 o godz. 12 z parkingu przy Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Jako pierwszy Wiatrobusem pojedzie Olgierd Geblewicz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

www.wiatrobus.pl

Źródło: PSEW

Wpis został opublikowany 2 lip 2012 w następujących kategoriach: Edukacja. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć