Wydarzenia - relacje » VI Konferencja i Targi „Rynek Energetyki Wiatrowej w Polsce”

VI Konferencja i Targi „Rynek Energetyki Wiatrowej w Polsce”

20 kw. 2011 Możliwość komentowania VI Konferencja i Targi „Rynek Energetyki Wiatrowej w Polsce” została wyłączona Share 'VI Konferencja i Targi „Rynek Energetyki Wiatrowej w Polsce”' on Facebook Share 'VI Konferencja i Targi „Rynek Energetyki Wiatrowej w Polsce”' on Email Share 'VI Konferencja i Targi „Rynek Energetyki Wiatrowej w Polsce”' on Print Friendly

Po raz kolejny konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej okazała się ważnym punktem w kalendarzu dla wszystkich osób poważnie zainteresowanych rynkiem energetyki odnawialnej i wiatrowej w szczególności. Zorganizowane pod patronatem honorowym Ministerstwa Środowiska i Ministerstwa Gospodarki wydarzenie zgromadziło blisko 700 uczestników. Ponad 1/5 tej liczby stanowili goście z zagranicy.

Podczas konferencji z prelekcją wystąpiło ponad 50 prelegentów w ramach 12 paneli tematycznych, poruszających wszystkie najważniejsze zagadnienia z zakresu energetyki wiatrowej.

Wyjątkowym zainteresowaniem cieszyły się w tym roku odbywające się po raz pierwszy duże targi wystawiennicze. Na powierzchni 1500 m2 swoją ofertę zaprezentowało blisko 30 wystawców z Polski i zagranicy. Liczba osób odwiedzających targi stanowiła jasny dowód, jak duża jest potrzeba organizowania tego typu wydarzeń w naszym kraju.

Konferencja i Targi w liczbach:

669 uczestników

156 gości z zagranicy

64 prelegentów i moderatorów

28 wystawców

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej

Wpis został opublikowany 20 kw. 2011 w następujących kategoriach: Wydarzenia - relacje. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć