Wydarzenia - zapowiedzi » Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2018, 18-19.10, Siedlce

Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2018, 18-19.10, Siedlce

21 Cze 2018 Możliwość komentowania Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2018, 18-19.10, Siedlce została wyłączona Share 'Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2018, 18-19.10, Siedlce' on Facebook Share 'Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2018, 18-19.10, Siedlce' on Email Share 'Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2018, 18-19.10, Siedlce' on Print Friendly

Europejskie Centrum Biznesu oraz Prezydent Miasta Siedlce, mają zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2018. Szczyt odbędzie się w dniach 18-19 października br. w Siedlcach na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym. Temat przewodni Szczytu brzmi: „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”.

Już po raz czwarty Europejskie Centrum Biznesu pragnie zaprosić czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy. W ramach tegorocznej edycji Szczytu pragniemy skoncentrować się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. Pragniemy w ramach zaplanowanych debat przeprowadzić dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego) jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego. Temat przewodni Szczytu: Państwo-Gospodarka-Bezpieczeństwo to wspólny mianownik dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez Prezydenta RP, Rząd i poszczególne resorty, a tym samym doskonały temat zapewniający niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję na wielu płaszczyznach. Na zakończenie pierwszego dnia Szczytu odbędzie się Gala wręczenia statuetek Bursztyn Polskiej Gospodarki 2018.

Źródło: Europejskie Centrum Biznesu

Wpis został opublikowany 21 Cze 2018 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć