Wydarzenia - zapowiedzi » Konferencja „Prezentacja nowego bloku energetycznego bloku B11…

Konferencja „Prezentacja nowego bloku energetycznego bloku B11 w Elektrowni Kozienice – doświadczenia z budowy i oddania do eksploatacji”

18 maja 2018 Komentarze: 1 Share 'Konferencja „Prezentacja nowego bloku energetycznego bloku B11 w Elektrowni Kozienice – doświadczenia z budowy i oddania do eksploatacji”' on Facebook Share 'Konferencja „Prezentacja nowego bloku energetycznego bloku B11 w Elektrowni Kozienice – doświadczenia z budowy i oddania do eksploatacji”' on Email Share 'Konferencja „Prezentacja nowego bloku energetycznego bloku B11 w Elektrowni Kozienice – doświadczenia z budowy i oddania do eksploatacji”' on Print Friendly

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji pt. „Prezentacja nowego bloku energetycznego bloku B11 w Elektrowni Kozienice – doświadczenia z budowy i oddania do eksploatacji”, która odbędzie się w dniu  13 czerwca br. (środa) w sali konferencyjnej na terenie Elektrowni.

Na konferencji wystąpią najbardziej kompetentni przedstawiciele inwestora i wykonawców, którzy przekażą informacje o powstaniu projektu, parametrach i szczegółach technicznych bloku, przebiegu budowy oraz rozruchu nowego bloku.

Udział w konferencji to również wyjątkowa okazja, aby zobaczyć na żywo największy w Europie blok węglowy, poznać jego parametry, posłuchać doświadczeń inżynierów z eksploatacji.

Konferencje Izby towarzyszące inwestycjom w energetyce na różnych ich etapach cieszą się największym zainteresowaniem. ENEA i Mitsubishi Hitachi Power System, czyli Inwestor i Lider firm realizujących, pokażą także podczas tej konferencji nad czym aktualnie pracują np. nad współczesnymi technologiami węglowymi dla energetyki.

Data konferencji zbiega się z jubileuszem 50-lecia Elektrowni Kozienice a rangę uświetnia patronat Prezesa ENEA S.A.

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 8 czerwca br.

Program konferencji

Bliższych informacji udziela: Monika Silva (IGEiOŚ), tel. +48 784 422 110, m.silva@igeos.pl

Źródło: IGEOS

Wpis został opublikowany 18 maja 2018 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

1 komentarz do “Konferencja „Prezentacja nowego bloku energetycznego bloku B11 w Elektrowni Kozienice – doświadczenia z budowy i oddania do eksploatacji””

  1. Fotbollströjor, 16 Cze 2018 o 18:57

    say thanks to a lot for your site it aids a whole lot.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć