News » Zmiany w sprawozdawczości zgodnie z ustawą o biokomponentach i…

Zmiany w sprawozdawczości zgodnie z ustawą o biokomponentach i biopaliwach ciekłych

10 Sty 2018 Możliwość komentowania Zmiany w sprawozdawczości zgodnie z ustawą o biokomponentach i biopaliwach ciekłych została wyłączona Share 'Zmiany w sprawozdawczości zgodnie z ustawą o biokomponentach i biopaliwach ciekłych' on Facebook Share 'Zmiany w sprawozdawczości zgodnie z ustawą o biokomponentach i biopaliwach ciekłych' on Email Share 'Zmiany w sprawozdawczości zgodnie z ustawą o biokomponentach i biopaliwach ciekłych' on Print Friendly

Ustawa z 24 listopada 2017 r. o zmianie ustawy o biokomponentach i biopaliwach ciekłych oraz niektórych innych ustaw wprowadziła, z dniem 1 stycznia 2018 r., szereg istotnych zmian związanych z realizacją Narodowych Celów Wskaźnikowych.

Zmiany zostały wprowadzone m.in. w obszarze zgłoszeń i sprawozdawczości, składanych do Urzędu Regulacji Energetyki przez uczestników rynku paliw ciekłych na podstawie ustawy o biokomponentach i biopaliwach ciekłych.

Szczegóły w Komunikacie Prezesa URE w sprawie zmian w obszarze zgłoszeń i sprawozdawczości do Urzędu Regulacji Energetyki na podstawie ustawy o biokomponentach i biopaliwach ciekłych.

Źródło: Urząd Regulacji Energetyki

Wpis został opublikowany 10 Sty 2018 w następujących kategoriach: News, Paliwa dla energetyki. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć