News » Mateusz Wodejko Wiceprezesem PERN

Mateusz Wodejko Wiceprezesem PERN

9 Sty 2018 Możliwość komentowania Mateusz Wodejko Wiceprezesem PERN została wyłączona Share 'Mateusz Wodejko Wiceprezesem PERN' on Facebook Share 'Mateusz Wodejko Wiceprezesem PERN' on Email Share 'Mateusz Wodejko Wiceprezesem PERN' on Print Friendly

Miło nam poinformować, że 3 stycznia 2018 r. w skład Zarządu PERN S.A. powołany został Mateusz Wodejko, dotychczasowy Członek Zarządu ds. Finansowych OLPP.

Mateusz Wodejko jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również studia podyplomowe Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstwa w Szkole Głównej Handlowej. Do czasu powołania na funkcję Wiceprezesa Zarządu PERN S.A. pełnił funkcję Członka Zarządu ds. finansowych w Spółce „Operator Logistyczny Paliw Płynnych” sp. z o.o. Wcześniej w 2016 r. i w latach 2006-2007 pracował w Grupie Kapitałowej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

Ponadto pracował m.in. w GK BOŚ, UKNF, NBP i Urzędzie m.st. Warszawy. Zasiadał w radach nadzorczych i zarządach spółek kapitałowych. Ukończył wiele kursów i szkoleń, w tym z zakresu rachunkowości finansowej, rewizji finansowej, prawa podatkowego, zamówień publicznych, ochrony informacji.

Źródło: PERN S.A.

Wpis został opublikowany 9 Sty 2018 w następujących kategoriach: News, Paliwa dla energetyki. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć