Wydarzenia - zapowiedzi » 11 Konferencja „Budownictwo w Energetyce”

11 Konferencja „Budownictwo w Energetyce”

8 Lis 2017 Możliwość komentowania 11 Konferencja „Budownictwo w Energetyce” została wyłączona Share '11 Konferencja „Budownictwo w Energetyce”' on Facebook Share '11 Konferencja „Budownictwo w Energetyce”' on Email Share '11 Konferencja „Budownictwo w Energetyce”' on Print Friendly

Budowa nowych bloków energetycznych, problemy architektoniczno-konstrukcyjne w nowych lub modernizowanych obiektach budowlanych energetyki cieplnej, wodnej, wiatrowej i jądrowej oraz nowe rozwiązania konstrukcyjne, materiałowe i technologiczno-organizacyjne w budownictwie energetycznym i przemysłowym to tylko niektóre tematy przyszłorocznej Konferencji Naukowo-Technicznej „Budownictwo w Energetyce”.

Już po raz jedenasty, organizatorzy konferencji – PGE GiEK Oddział Elektrownia Turów, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Wrocław oraz Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej – zapraszają uczestników, tym razem do Karpacza. W dniach 8-11 maja 2018 r. przedstawiciele świata nauki i przemysłu będą mogli dokonać podsumowania poprzednich edycji konferencji, zapoznać się z osiągnięciami wykonawców przemysłowych obiektów energetycznych oraz z nowymi technologiami, stosowanymi przy ich realizacji.

Poprzednia, jubileuszowa edycja konferencji zorganizowana w 2016 r. w Szklarskiej Porębie, zgromadziła ponad 200 uczestników – naukowców, inżynierów, projektantów i wykonawców, ludzi nauki i przemysłu, rozwiązujących szeroko rozumiane problemy budownictwa przemysłowego, pojawiające się w procesach inwestycyjnych, eksploatacyjnych i modernizacyjnych obiektów budownictwa energetycznego.

Szczegółowe informacje na temat konferencji można znaleźć w załączonym komunikacie oraz na stronie: www.pzitb.wroclaw.pl.

Źródło: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Wpis został opublikowany 8 Lis 2017 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć