Wydarzenia - relacje » Jubileusz 25-lecia IGEiOŚ i I Kongres Innowacji w Energetyce

Jubileusz 25-lecia IGEiOŚ i I Kongres Innowacji w Energetyce

3 Lis 2017 Możliwość komentowania Jubileusz 25-lecia IGEiOŚ i I Kongres Innowacji w Energetyce została wyłączona Share 'Jubileusz 25-lecia IGEiOŚ i I Kongres Innowacji w Energetyce' on Facebook Share 'Jubileusz 25-lecia IGEiOŚ i I Kongres Innowacji w Energetyce' on Email Share 'Jubileusz 25-lecia IGEiOŚ i I Kongres Innowacji w Energetyce' on Print Friendly

W 2017 r. IGEiOŚ obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności. Z tej okazji, w dniu 26 października br. w Warszawie w Hotelu Airport Hotel Okęcie, odbyła się uroczystość jubileuszowa połączona z I Kongresem Innowacji w Energetyce.

Nad programem Kongresu pracował zespół pod kierownictwem prof.: Wojciecha Nowaka z AGH i Konrada Świrskiego z Politechniki Warszawskiej, którzy też Kongres poprowadzili. Są to wybitni uczeni młodej generacji i uznane autorytety w europejskiej i światowej energetyce.

Celem Kongresu było stworzenie platformy do dyskusji na temat rozwoju energetyki. Bardzo istotne było podkreślenie współpracy świata biznesu i środowiska naukowego oraz ukazanie wdrożenia i wykorzystania nowoczesnych rozwiązań technicznych i informatycznych w energetyce.

Wydarzenie to skupiło kluczowych decydentów i liderów sektora energetycznego. Honorowym Patronem Kongresu został Prezes Urzędu Regulacji Energetyki oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, Pełnomocnik ds. Polityki Klimatycznej w Ministerstwie Środowiska a patronatu udzielili: Minister Energii oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Wśród znakomitych prelegentów, nie zabrakło głosu studentów uczelni technicznych.

W organizację wydarzenia zaangażowały się czołowe firmy z sektora energetycznego zostając Partnerami Kongresu i prowadząc ciekawą i ożywioną dyskusję na temat nowoczesnych rozwiązań wpływających na rozwój sektora i całej gospodarki kraju.

Szczegóły

Źródło: Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska

Wpis został opublikowany 3 Lis 2017 w następujących kategoriach: Wydarzenia - relacje. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć