Wydarzenia - zapowiedzi » Konferencja pt. „Inwestycje w energetyce gazowej – kontrakt na…

Konferencja pt. „Inwestycje w energetyce gazowej – kontrakt na nowy blok gazowo-parowy w Elektrociepłowni Żerań”

16 Paź 2017 Możliwość komentowania Konferencja pt. „Inwestycje w energetyce gazowej – kontrakt na nowy blok gazowo-parowy w Elektrociepłowni Żerań” została wyłączona Share 'Konferencja pt. „Inwestycje w energetyce gazowej – kontrakt na nowy blok gazowo-parowy w Elektrociepłowni Żerań”' on Facebook Share 'Konferencja pt. „Inwestycje w energetyce gazowej – kontrakt na nowy blok gazowo-parowy w Elektrociepłowni Żerań”' on Email Share 'Konferencja pt. „Inwestycje w energetyce gazowej – kontrakt na nowy blok gazowo-parowy w Elektrociepłowni Żerań”' on Print Friendly

Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska organizuje konferencję pt. „Inwestycje w energetyce gazowej – kontrakt na nowy blok gazowo-parowy w Elektrociepłowni Żerań” w dniu 9 listopada 2017 w Muzeum Gazownictwa w Warszawie.

Do udziału w tej konferencji zaprosiliśmy w charakterze Partnerów, Firmy – Strony kontraktu na budowę nowego bloku gazowego w EC Żerań w Warszawie:

  • PGNIG Termika S.A.,
  • Mitsubishi Hitachi Power Systems,
  • Polimex Mostostal S.A.,

a także naukowców z Instytutu Techniki Cieplnej Politechniki Warszawskiej.

Celem konferencji jest zaprezentowanie szerokiemu gronu uczestników szczegółowych informacji o zawartym kontrakcie we wszystkich aspektach, z poszanowaniem jednak zasad poufności informacji poszczególnych firm, a także obowiązków informacyjnych spółek publicznych.

Konferencja będzie okazją do uzyskania źródłowej wiedzy oraz aktualnych informacji i kierowana jest do wysokiego i średniego szczebla menadżerów pracujących w zarządzaniu majątkiem i jego rozwojem, handlowców, technologów i specjalistów wielu branż.

Zgłoszeń należy dokonywać na załączonym formularzy rejestracyjnym do dnia 31.10.2017. Zgłaszające się osoby, zobowiązane sądo podania numeru dowodu osobistego w celu uzyskania przepustki do Muzeum Gazownictwa.

Dodatkowe informacje

Miejsce konferencji: 9 listopada 2017 r., Muzeum Gazownictwa w Warszawie

Bliższych informacji udziela:

Monika Silva (IGEiOŚ), tel. 22 / 621 35 29, m.silva@igeos.p

Formularz zgłoszenia

Program

Szczegóły: www.igeos.pl

Wpis został opublikowany 16 Paź 2017 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć