News » Konferencja NFOŚiGW w Płocku: „Efektywność energetyczna i OZE…

Konferencja NFOŚiGW w Płocku: „Efektywność energetyczna i OZE oferta finansowa i wsparcie doradcze”

5 Paź 2017 Możliwość komentowania Konferencja NFOŚiGW w Płocku: „Efektywność energetyczna i OZE oferta finansowa i wsparcie doradcze” została wyłączona Share 'Konferencja NFOŚiGW w Płocku: „Efektywność energetyczna i OZE oferta finansowa i wsparcie doradcze”' on Facebook Share 'Konferencja NFOŚiGW w Płocku: „Efektywność energetyczna i OZE oferta finansowa i wsparcie doradcze”' on Email Share 'Konferencja NFOŚiGW w Płocku: „Efektywność energetyczna i OZE oferta finansowa i wsparcie doradcze”' on Print Friendly

NFOŚiGW w Warszawie ma zaszczyt zaprosić w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego na konferencję: „Efektywność energetyczna i OZE – oferta finansowa i wsparcie doradcze”.

Głównym celem Konferencji jest zaprezentowanie Projektu Doradztwa Energetycznego oraz przedstawienie informacji o aktualnych źródłach finansowania przedsięwzięć z obszaru gospodarki niskoemisyjnej w tym efektywności energetycznej i OZE.

Konferencje pn. „Efektywność energetyczna i OZE oferta finansowa i wsparcie doradcze” to cykl spotkań, których tematyka obejmuje najbardziej istotne zagadnienia związane z efektywności energetycznej i OZE.

Już dziś Konferencje funkcjonują, jako platforma wymiany aktualnej wiedzy oraz istotne narzędzie w zakresie nowych technologii i innowacji. Nasze cykliczne wydarzenia gromadzą szerokie spektrum przedstawicieli rynku, w tym: przedstawicieli samorządów, reprezentantów sektora komunalnego, naukowców, inżynierów i technologów, a także organizacje branżowe, instytucje finansowe oraz przedstawicieli rządu i administracji.

Konferencja odbędzie się w dniu 09 października 2017 w Płocku (Best Western Hotel Petropol, Al. Stanisława Jachowicza 49, Płock).

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Poniżej znajduje się link do strony z formularzem zgłoszeniowym, gdzie prosimy o dokonanie stosownej rezerwacji uczestnictwa: http://doradztwo-energetyczne.eu/

Konferencja realizowana jest w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” poddziałanie 1.3.3 „Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach” I Oś priorytetowa 2014-2020 „Zmniejszenie emisyjności gospodarki”, Program operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020”.

program konferencji plock 9 10 2017.pdf

Źródło: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Wpis został opublikowany 5 Paź 2017 w następujących kategoriach: News, OZE. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć