CSR w energetyce » Rower elektryczny do wygrania w konkursie fotograficznym Energi

Rower elektryczny do wygrania w konkursie fotograficznym Energi

14 Wrz 2017 Możliwość komentowania Rower elektryczny do wygrania w konkursie fotograficznym Energi została wyłączona Share 'Rower elektryczny do wygrania w konkursie fotograficznym Energi' on Facebook Share 'Rower elektryczny do wygrania w konkursie fotograficznym Energi' on Email Share 'Rower elektryczny do wygrania w konkursie fotograficznym Energi' on Print Friendly

13.09.2017 r. na Facebook’owym profilu Grupy Energa (@EnergaSA) ruszył konkurs fotograficzny, w którym główną nagrodą jest rower elektryczny o wartości 4 599 zł. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przysłać zdjęcie z rowerem lub pomysłowo nawiązujące do tematyki rowerowej. Wybrane fotografie trafią na Facbook’owy profil Energi. Osoba, której zdjęcie zbierze największą liczbę „like’ów” otrzyma rower elektryczny.

Zdjęcia można wysyłać na adres rowery@energa.pl od 13 do 30 września. Następnie – 3 października – 20 wybranych fotografii pojawi się na Facebooku Energi. Od tego czasu przez kolejne dwa tygodnie internauci będą mogli je like’ować. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 16 października. Zwycięzca otrzyma od firmy rower – ecobike city l blue 250w – 10,4 Ah o wartości 4 599 zł. Informacje na temat rowerów elektrycznych dostępne są na stronie eSklepEnerga.

Wysłanie zdjęcia i przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.

Źródło: ENERGA SA

Wpis został opublikowany 14 Wrz 2017 w następujących kategoriach: CSR w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć