E-mobility » Pracownicy PGE Obrót testowo korzystają z samochodów…

Pracownicy PGE Obrót testowo korzystają z samochodów elektrycznych

13 Wrz 2017 Możliwość komentowania Pracownicy PGE Obrót testowo korzystają z samochodów elektrycznych została wyłączona Share 'Pracownicy PGE Obrót testowo korzystają z samochodów elektrycznych' on Facebook Share 'Pracownicy PGE Obrót testowo korzystają z samochodów elektrycznych' on Email Share 'Pracownicy PGE Obrót testowo korzystają z samochodów elektrycznych' on Print Friendly

Auta oznakowane logo PGE Nowa Energia, z Forum Ekonomicznego w Krynicy trafiły do Rzeszowa. Od 11 września, przez tydzień, użytkować je będą pracownicy PGE Obrót.

Akcja jest częścią projektu realizowanego przez spółkę PGE Nowa Energia, popularyzującego samochody elektryczne w ruchu miejskim. Pracownicy mają możliwość zapoznania się z takimi autami. Korzystają z nich realizując swoje służbowe zadania na terenie Rzeszowa i najbliższych okolic – mówi Mariusz Majewski, rzecznik prasowy PGE Obrót.

PGE podpisała listy intencyjne z władzami samorządowymi kilku miast, w tym Rzeszowa, dotyczące współpracy przy realizacji pilotażowego projektu „e-Mobility”. Zajmuje się nim właśnie spółka PGE Nowa Energia, która wspólnie z samorządami chce rozwijać infrastrukturę ładowania oraz tworzyć system zachęcający podmioty publiczne i prywatne do korzystania z pojazdów elektrycznych.

Podczas zakończonego niedawno Forum Ekonomicznego w Krynicy wiceprezes PGE SA ds. innowacji Paweł Śliwa prezentował samorządowcom ofertę w zakresie rozwoju elektromobilności. Podkreślając przy tym, że testowanie projektu w miastach różnej wielkości i o różnorodnej specyfice umożliwi wypracowanie optymalnego kształtu współpracy i przyczyni się do udoskonalania oferty skierowanej do klientów.

fot. Katarzyna Urbanek

Źródło: PGE Obrót S.A. 

Wpis został opublikowany 13 Wrz 2017 w następujących kategoriach: E-mobility, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć