E-mobility » Warsztaty dotyczące Carsharingu

Warsztaty dotyczące Carsharingu

12 Wrz 2017 Możliwość komentowania Warsztaty dotyczące Carsharingu została wyłączona Share 'Warsztaty dotyczące Carsharingu' on Facebook Share 'Warsztaty dotyczące Carsharingu' on Email Share 'Warsztaty dotyczące Carsharingu' on Print Friendly

W imieniu Gospodarza – Prezydenta Miasta Gdynia oraz organizatora – Ministerstwa Energii, serdecznie zapraszamy na trzeci z cyklu warsztatów dotyczących elektromobilności, poświęcony zagadnieniom Carsharingu. Spotkanie odbędzie się w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, 14 września 2017 r. w godzinach 10:00-16:30.

Carsharing wpisuje się w strategię dotyczącą rozwoju elektromobilności w naszym kraju. Ministerstwo Energii chce wspierać jednostki samorządowe we wdrożeniu tego rozwiązania. Warsztat, na którym przybliżone zostanie zagadnienie carsharingu, będzie stanowił doskonałą okazję do zapoznania się z tym modelem biznesowym, wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z podmiotami, które już wdrożyły to rozwiązanie. Mamy również nadzieję, że wydarzenie przyczyni się do popularyzacji tej idei w polskich miastach.

Zgłoszenia udziału prosimy rejestrować za pomocą formularza (www.me.gov.pl/node/27345) w terminie do 12 września 2017 r.

Agenda spotkania

Ze strony Ministerstwa Energii za organizację warsztatów odpowiadają:

Emilia Głozak, emilia.glozak@me.gov.pl, Magda Smokowska, magda.smokowska@me.gov.pl

fot. pixabay.com

Źródło: Ministerstwo Energii

Wpis został opublikowany 12 Wrz 2017 w następujących kategoriach: E-mobility, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć