E-mobility » Warsztaty dotyczące Carsharingu

Warsztaty dotyczące Carsharingu

12 Wrz 2017 Brak komentarzy Share 'Warsztaty dotyczące Carsharingu' on Facebook Share 'Warsztaty dotyczące Carsharingu' on Email Share 'Warsztaty dotyczące Carsharingu' on Print Friendly

W imieniu Gospodarza – Prezydenta Miasta Gdynia oraz organizatora – Ministerstwa Energii, serdecznie zapraszamy na trzeci z cyklu warsztatów dotyczących elektromobilności, poświęcony zagadnieniom Carsharingu. Spotkanie odbędzie się w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, 14 września 2017 r. w godzinach 10:00-16:30.

Carsharing wpisuje się w strategię dotyczącą rozwoju elektromobilności w naszym kraju. Ministerstwo Energii chce wspierać jednostki samorządowe we wdrożeniu tego rozwiązania. Warsztat, na którym przybliżone zostanie zagadnienie carsharingu, będzie stanowił doskonałą okazję do zapoznania się z tym modelem biznesowym, wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z podmiotami, które już wdrożyły to rozwiązanie. Mamy również nadzieję, że wydarzenie przyczyni się do popularyzacji tej idei w polskich miastach.

Zgłoszenia udziału prosimy rejestrować za pomocą formularza (www.me.gov.pl/node/27345) w terminie do 12 września 2017 r.

Agenda spotkania

Ze strony Ministerstwa Energii za organizację warsztatów odpowiadają:

Emilia Głozak, emilia.glozak@me.gov.pl, Magda Smokowska, magda.smokowska@me.gov.pl

fot. pixabay.com

Źródło: Ministerstwo Energii

Wpis został opublikowany 12 Wrz 2017 w następujących kategoriach: E-mobility, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Możesz zostawić komentarz lub użyć trackbacka.

Zostaw komentarz

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć