News » JSW na Forum Ekonomicznym w Krynicy

JSW na Forum Ekonomicznym w Krynicy

11 Wrz 2017 komentarze 2 Share 'JSW na Forum Ekonomicznym w Krynicy' on Facebook Share 'JSW na Forum Ekonomicznym w Krynicy' on Email Share 'JSW na Forum Ekonomicznym w Krynicy' on Print Friendly

W Krynicy zakończyło się XXVII Forum Ekonomiczne. W tym prestiżowym i największym wydarzeniu w Europie Środkowo – Wschodniej uczestniczyły głowy państw, politycy, przedsiębiorcy i prezesi największych spółek z niemal całej Europy. Jastrzębską Spółkę Węglową podczas Forum reprezentował Robert Ostrowski, zastępca prezesa zarządu do spraw ekonomicznych.

Jak co roku program Forum podzielony był na bloki tematyczne. To m.in. makroekonomia, biznes i zarządzanie, energetyka, polityka międzynarodowa i regionalna, ochrona zdrowia i społeczeństwo oraz media.

Tegoroczna edycja imprezy w dużej części została poświęcona górnictwu. W jednym z paneli tematycznych pod tytułem „Prywatne inwestycje w polskim sektorze górniczym – możliwości i szanse” prelegentem był Robert Ostrowski, wiceprezes JSW. – Podczas panelu górniczego rozmawialiśmy o modelach funkcjonowania polskiego górnictwa, jego organizacji i finansowaniu inwestycji. Sporo czasu poświęcono również obecności podmiotów prywatnych oraz zagranicznych w polskim górnictwie. Uczestnicy panelu przedstawili wiele ciekawych rozwiązań dla górnictwa. Nad niektórymi z nich trzeba będzie się poważnie zastanowić – powiedział Robert Ostrowski.

Forum w Krynicy-Zdroju to największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku wzięło w nim udział około trzech tysięcy gości nie tylko z Europy, ale też Azji i USA. Forum to doskonała okazja na wymianę poglądów, które dotyczą aktualnej sytuacji politycznej, gospodarczej i społecznej na świecie.

Źródło: Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. 

Wpis został opublikowany 11 Wrz 2017 w następujących kategoriach: News, Paliwa dla energetyki. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

2 komentarze do “JSW na Forum Ekonomicznym w Krynicy”

  1. Kangu24, 13 Wrz 2017 o 17:45

    Ukladasz sie do remontu mieszkania, wyjezdzasz w daleka delegacje, planujesz kilkutygodniowy urlop, a moze wlasciwie nie masz zajecia na cele sezonowe, opony, sprzet sportowy, zbiory hobbystyczne, zabawki oraz pozostale, na co dzien nieuzywane przedmioty? Teraz mozesz kosztuje bezpiecznie przechowac we swym mini magazynie w Kangu Self Storage, oszczedzajac stanowisko w zakladu.

  2. Kangu24, 25 Wrz 2017 o 9:33

    https://kangu24.com to jedyne z najodpowiedniejszych miejsc gdzie mogą przechowywać państwo swoje rzeczy bez obawy o kradzież czy zniszczenie. Można je nazwać zarówno azylem starych rodzinnych pamiątek jak i kącikiem, w którym składamy rzeczy, o których pozostali nie muszą wiedzieć. Dzięki naszym strategiom, które każdy użytkownik musi utrzymywać okazję na niszczenie mienia lub kradzież są ograniczone w istocie do 0.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć