Elektroenergetyka » Wnioski o zmianę koncesji po zmianach danych – przydatne…

Wnioski o zmianę koncesji po zmianach danych – przydatne informacje

14 Sie 2017 Możliwość komentowania Wnioski o zmianę koncesji po zmianach danych – przydatne informacje została wyłączona Share 'Wnioski o zmianę koncesji po zmianach danych – przydatne informacje' on Facebook Share 'Wnioski o zmianę koncesji po zmianach danych – przydatne informacje' on Email Share 'Wnioski o zmianę koncesji po zmianach danych – przydatne informacje' on Print Friendly

power-606592_960_720Z uwagi na zmienione przepisy ustawy – Prawo energetyczne w zakresie występowania do prezesa URE o zmianę koncesji, przedstawiamy szczegółowe informacje w sprawie sposobu i terminu realizacji przez spółki prawa handlowego zarejestrowane w KRS obowiązku wystąpienia z wnioskiem o zmianę koncesji w przypadku zmiany nazwy, adresu, siedziby, numeru KRS, NIP lub VAT UE. Komunikat zawiera również przydatne informacje o realizacji obowiązków informacyjnych w przypadku zmiany danych wspólnika, akcjonariusza oraz osoby uprawnionej lub wchodzącej w skład organu uprawnionego do reprezentacji, a także obowiązków informacyjnych określonych w warunkach koncesyjnych.

Szczegóły znajdują się w Komunikacie prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr 56/2017.

Źródło: Urząd Regulacji Energetyki

Wpis został opublikowany 14 Sie 2017 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć