Wydarzenia - zapowiedzi » Konferencja Techniczna ECONSEC TECH

Konferencja Techniczna ECONSEC TECH

27 Lip 2017 Możliwość komentowania Konferencja Techniczna ECONSEC TECH została wyłączona Share 'Konferencja Techniczna ECONSEC TECH' on Facebook Share 'Konferencja Techniczna ECONSEC TECH' on Email Share 'Konferencja Techniczna ECONSEC TECH' on Print Friendly

logoEuropejskie Centrum Biznesu ma zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w Konferencji Technicznej ECONSEC TECH organizowanej w ramach cyklu konferencji Akademia ECB poświęconych obszarom bezpieczeństwa. Konferencja odbędzie się w dniu 27 listopada  br. w Warszawie w Hotelu Marriott. Temat przewodni konferencji brzmi:

BEZPIECZEŃSTWO INFRASTRUKTURY PRZEMYSŁOWEJ I ENERGETYCZNEJ – ASPEKTY PRAWNE I TECHNOLOGICZNE. ROLA MECHANIZMÓW SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

Najbliższa edycja konferencji będzie poświęcona omówieniu w gronie przedstawicieli instytucji państwowych, ekspertów i praktyków wyzwań dla przemysłu i energetyki w obliczu wymogów regulacyjnych odpowiedzialnych za kwestie bezpieczeństwa w firmach wobec cyber zagrożeń. Oprócz kwestii legislacyjnych skoncentrujemy się na technologiach na potrzeby cyberbezpieczeństwa z perspektywy przemysłu i energetyki – czyli praktycznych rozwiązaniach wdrożonych lub wdrażanych przez biznes. Pragniemy, aby zaproszone do udziału osoby w charakterze Prelegentów podzieliły się z uczestnikami swoją wiedzą i w formie prezentacji przedstawiły rozwiązania m. in. z zakresu wykorzystania infrastruktury przemysłowej i energetycznej w cyfryzacji kraju, omówiły innowacyjne technologie, urządzenia lub procesy jakie są obecnie stosowane w kraju i za granicą. W ramach konferencji zajmiemy się również mechanizmami sztucznej inteligencji (AI) jako sposobem na zahamowanie fali zagrożeń i zwiększenia bezpieczeństwa systemów IT.

Szczegółowe informacje: www.tech.econsec.pl

Źródło: Europejskie Centrum Biznesu

Wpis został opublikowany 27 Lip 2017 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Wspieramy

Newsletter

Warto zobaczyć