Elektroenergetyka » Filip Grzegorczyk nowym prezesem Izby Gospodarczej Energetyki i…

Filip Grzegorczyk nowym prezesem Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska

17 maja 2017 Możliwość komentowania Filip Grzegorczyk nowym prezesem Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska została wyłączona Share 'Filip Grzegorczyk nowym prezesem Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska' on Facebook Share 'Filip Grzegorczyk nowym prezesem Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska' on Email Share 'Filip Grzegorczyk nowym prezesem Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska' on Print Friendly
Promowanie polskich firm i technologii, inicjowanie projektów i regulacji na rynku energetycznym, aktywne wspieranie innowacji to tylko niektóre z priorytetów działalności Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska, której nowym prezesem został 16 maja Filip Grzegorczyk, prezes zarządu TAURON Polska Energia.

– Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiskaspełnia kluczową rolę w tworzeniu pozytywnego obrazu polskiej energetyki i efektywnie moderuje dyskusję o przyszłości i promocji osiągnięć branży energetycznej. Przewodnicząc Izbie będę się starał, aby była ona inicjatorem i wsparciem dla projektów ministerialnych, ponieważ IGEiOŚ posiada wszelkie kompetencje do generowania trendów w polskiej energetyce, zarówno pod kątem projektów jak i regulacji – mówi Filip Grzegorczyk, prezes zarządu TAURON Polska Energia.

Zadania Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska realizowane są poprzez różnego rodzaju działania, z których ważniejsze to: współpraca z organami administracji państwowej, organizacjami społecznymi i gospodarczymi, organizowanie szkoleń, doradztwa ekonomicznego technicznego i organizacyjnego, współpraca i wymiana doświadczeń z krajowymi i zagranicznymi izbami przemysłowo-handlowymi, a także organizacjami samorządowymi, tworzenie banku informacji gospodarczych, finansowych i innych, niezbędnych w działalności gospodarczej członków Izby.

grzegorczyk

Źródło: TAURON Polska Energia S.A.

Wpis został opublikowany 17 maja 2017 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć