Ciepłownictwo » Wiosenne Spotkanie Ciepłowników w Zakopanem

Wiosenne Spotkanie Ciepłowników w Zakopanem

26 Kwi 2017 Możliwość komentowania Wiosenne Spotkanie Ciepłowników w Zakopanem została wyłączona Share 'Wiosenne Spotkanie Ciepłowników w Zakopanem' on Facebook Share 'Wiosenne Spotkanie Ciepłowników w Zakopanem' on Email Share 'Wiosenne Spotkanie Ciepłowników w Zakopanem' on Print Friendly

Już po raz czternasty przedstawiciele firm ciepłowniczych z całej Polski spotykają się w Zakopanem na dwudniowej konferencji poświęconej aktualnej kondycji i perspektywach dla branży ciepłowniczej.

Dwudniowy maraton spotkań, debat, prezentacji i paneli zdominowały pytania o przyszłość kogeneracji, rolę ciepłownictwa w perspektywie kolejnej dekady i pomysłów dla branży wykraczających poza tradycyjną rolę dostawcy ciepła. Wśród ponad 300 gości nie zabrakło reprezentacji CEZ Skawina i CEZ Chorzów. Nasz głos był również słyszalny pośród panelistów wydarzenia: Dariusz Łapiński, manager ds. rozwoju rynku ciepła wziął udział w głównej debacie pierwszego dnia Spotkań, mówiąc o doświadczeniach elektrowni CEZ Skawina w budowaniu rynku w aglomeracji krakowskiej.

Źródło: CEZ Polska Sp. z o.o.

Wpis został opublikowany 26 Kwi 2017 w następujących kategoriach: Ciepłownictwo, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć