Sport w energetyce » Zamień bojler na kaloryfer

Zamień bojler na kaloryfer

10 Kwi 2017 Możliwość komentowania Zamień bojler na kaloryfer została wyłączona Share 'Zamień bojler na kaloryfer' on Facebook Share 'Zamień bojler na kaloryfer' on Email Share 'Zamień bojler na kaloryfer' on Print Friendly

LPECSerdecznie zapraszamy do udziału w akcji „Zamień bojler na kaloryfer”. 9 kwietnia br w miasteczku biegowym nad zorganizowanym Zalewem Zemborzyckim z okazji biegu Czwarta Dycha do Maratonu w okolicach Ośrodka Słoneczny Wrotków, w godzinach 10.30-14.00 funkcjonować będzie specjalna strefa treningowa, gdzie pod nadzorem instruktora można będzie wykonać określone sesje treningowe.

Zimą rozgrzewa nas kaloryfer na ścianie, ale w lecie warto pochwalić się także „kaloryferem” na brzuchu. Aby to osiągnąć nie wystarczą noworoczne postanowienia lub przedurlopowy zryw. Zachęcamy Państwa do systematycznej aktywności fizycznej w ramach akcji treningowej nazwanej „Zmień bojler na kaloryfer”.

Aby przejść przez profesjonalny trening, wystarczy nam karimata i duża piłka, aby rozpocząć pracę nad kaloryferem na brzuchu. Przyda się też sporo chęci i dyscypliny. Na kanale YouTube i Facebooku o nazwie „Ciepła Strona Życia” oraz na stronie www.cieplosystemowe.pl znaleźć można treningi z serii „Zmień bojler na kaloryfer”, które pomogą wzmocnić mięśnie brzucha i poprawić sylwetkę przed latem. Przygotowane ćwiczenia przeznaczone są zarówno dla pań, jak i panów.

Dla pań
Oprócz dobrze znanych ćwiczeń stymulujących mięsień prosty brzucha (tzw. ABS), panie poznają także trening „smukły brzuch”. Z kolei świeżo upieczonym mamom dedykowany został odcinek zatytułowany „Mama FIT”, dzięki któremu panie łatwiej wrócą do formy po ciąży. W treningu pomoże Magdalena Prieditis, międzynarodowy szkoleniowiec fitness i trener personalny. Trenerka sama jest mamą i dobrze zna potrzeby kobiet, z którymi na co dzień pracuje. Swoją energią i entuzjazmem postara się także zmotywować do ćwiczeń.

Dla panów
Niektóre edycje treningów „Zmień bojler na kaloryfer”, skierowane zostały przede wszystkim do panów. Wśród nich trening funkcjonalny i aerobiczna szóstka Weidera.

Do pobrania są także plany treningowe i wskazówki dotyczące diety, które po wydrukowaniu ułatwiają wykonywanie ćwiczeń także bez dostępu do komputera.

Dostęp do materiałów związanych z treningami „Zamień bojler na kaloryfer”:

Facebook:
https://pl-pl.facebook.com/lubie.cieplo/app/816495125035133/?ref=page_internal 

Youtube:
www.youtube.com/watch?v=qUQaGHL_9nQ&list=PLfS_xViBx-HylfcZcCA9iinfHd1Y2mpGy

Strona internetowa:
www.cieplosystemowe.pl/cieplo-systemowe/wiecej-niz-cieplo/zmien-bojler-na-kaloryfer/

Informujemy, że w ramach akcji „Zamień bojler na kaloryfer” 9 kwietnia br w miasteczku biegowym nad zorganizowanym Zalewem Zemborzyckim z okazji biegu Czwarta Dycha do Maratonu w okolicach Ośrodka Słoneczny Wrotków, w godzinach 10.30-14.00 funkcjonować będzie specjalna strefa treningowa. Pod nadzorem profesjonalnego instruktora można będzie wykonać określone sesje treningowe.„Zamień bojler na kaloryfer”.

LPEC

Źródło: Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej  S.A.

Wpis został opublikowany 10 Kwi 2017 w następujących kategoriach: Sport w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć