Sport w energetyce » ECO wspiera Złote Dzieci

ECO wspiera Złote Dzieci

23 Mar 2017 Komentarze: 1 Share 'ECO wspiera Złote Dzieci' on Facebook Share 'ECO wspiera Złote Dzieci' on Email Share 'ECO wspiera Złote Dzieci' on Print Friendly

złote dzieckoECO objęła mecenatem program „Złote Dziecko” – edycja 2017.

Program „Złote Dziecko” to projekt, który ma przygotować młodych sportowców do jak najlepszego funkcjonowania w świecie sportu i pomóc im w rozwoju sportowej kariery. Jego celem jest propagowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnego sportu wśród dzieci i młodzieży.
Młodzież biorąca udział w programie otoczona jest opieką trenerów, psychologa sportowego, trenera personalnego, dietetyka klinicznego, fizjoterapeuty oraz szkoleniowców. W ramach programu odbędą się sportowe CAMP’y, podczas których zawodnicy wezmą udział w zajęciach praktycznych i teoretycznych w formie szkoleń i warsztatów prowadzonych m. in. przez wybitnych polskich sportowców.

Sukces pilotażowej edycji programu zrealizowanej w 2016 r. spowodował, że organizatorzy postanowili o dwukrotnym zwiększeniu liczby uczestników w drugiej edycji. Do udziału w projekcie aplikowało w 2017 r. 56 młodych sportowców w dwóch kategoriach wiekowych 8-12 i 13-17 lat. Łącznie 24 sportowców zostało zakwalifikowanych do udziału w II edycji programu „Złote Dziecko”. Wybrańcy reprezentują takie dyscypliny sportowe jak: short track, judo, taekwon-do, piłka nożna, pływanie, szermierka, łyżwiarstwo figurowe, kajakarstwo, jeździectwo i karate.

Uroczystość wręczenia powołań do programu „Złote dziecko” odbyła się 20 marca.

Źródło: ENERGETYKA CIEPLNA OPOLSZCZYZNY SA

Wpis został opublikowany 23 Mar 2017 w następujących kategoriach: Sport w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

1 komentarz do “ECO wspiera Złote Dzieci”

  1. Wika, 30 Mar 2017 o 22:42

    Super, na dzieci na pewno warto wydawac kazda zlotowke, predzej czy pozniej bedzie sie zwracac. Czy to na edukacje, czy po prostu na stworzenie lepszych warunkow do rozwoju czy zabawy, zawsze warto!

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć