News » IEO członkiem PKN

IEO członkiem PKN

15 Lut 2017 Możliwość komentowania IEO członkiem PKN została wyłączona Share 'IEO członkiem PKN' on Facebook Share 'IEO członkiem PKN' on Email Share 'IEO członkiem PKN' on Print Friendly

IEO z dniem 1 lutego 2017 r. został członkiem Komitetu Technicznego nr 137 ds. Urządzeń Cieplno-Mechanicznych w Energetyce PKN.

Zadaniem Instytutu jest opiniowanie norm dotyczących urządzeń do produkcji energii ze źródeł odnawialnych, ale też odzyskiwania ciepła i izolacji cieplnej, jak również urządzeń cieplno-mechanicznych stosowanych w elektrowniach, elektrociepłowniach i ciepłowniach zawodowych, a w szczególności: kotły parowe i wodne i ich urządzenia pomocnicze, palniki na paliwo stałe i ciekłe, turbiny parowe i gazowe, systemy turbin wiatrowych.

Działalność Komitetu Technicznego nr 137 związana jest z rynkiem energetyki konwencjonalnej i rynkiem energetyki odnawialnej.

Źródło: Instytut Energetyki Odnawialnej

Wpis został opublikowany 15 Lut 2017 w następujących kategoriach: News, OZE. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć