News » NFOŚiGW po raz drugi przeszkoli z pisania wniosków o wsparcie z…

NFOŚiGW po raz drugi przeszkoli z pisania wniosków o wsparcie z unijnego poddziałania 1.1.1

9 Lut 2017 Możliwość komentowania NFOŚiGW po raz drugi przeszkoli z pisania wniosków o wsparcie z unijnego poddziałania 1.1.1 została wyłączona Share 'NFOŚiGW po raz drugi przeszkoli z pisania wniosków o wsparcie z unijnego poddziałania 1.1.1' on Facebook Share 'NFOŚiGW po raz drugi przeszkoli z pisania wniosków o wsparcie z unijnego poddziałania 1.1.1' on Email Share 'NFOŚiGW po raz drugi przeszkoli z pisania wniosków o wsparcie z unijnego poddziałania 1.1.1' on Print Friendly

Przygotowanie wniosku o dofinansowanie, kryteria wyboru projektów, procedury zawierania umów z wykonawcami oraz wypełnianie wniosku i kwalifikowalność kosztów będą tematami szkolenia z unijnego poddziałania 1.1.1 Wspieranie inwestycji dotyczących wytwarzania energii z odnawialnych źródeł (ciepło). Na spotkanie z ekspertami NFOŚiGW zaprasza 14 lutego.

Zgłoszenia na szkolenie są przyjmowane do piątku, 10 lutego 2017 r. za pomocą formularza dostępnego na stronie: http://nfosigw.gov.pl/formularze/formularz-zgloszeniowy-na-szkolenie-111-poiis-14022017-r/. Szkolenie jest bezpłatne, jednodniowe i odbędzie się w godz. 10:00-15:30 w siedzibie NFOŚiGW (ul. Konstruktorska 3A, Warszawa, sala 102).

Typ projektów podlegających dofinansowaniu w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko poddziałanie 1.1.1 to budowa nowych lub przebudowa instalacji skutkującej zwiększeniem mocy zainstalowanej jednostek wytwarzania energii cieplnej wykorzystujących biomasę, energię promieniowania słonecznego lub energię geotermalną.

Nabór w ramach unijnego poddziałania 1.1.1 rozpoczął się pod koniec ub. r. i trwa jeszcze do 1 marca 2017 r. Dofinansowanie może być udzielone przedsiębiorcom. Budżet konkursu wynosi 210 mln zł.

Szczegóły naboru znajdują się na stronie: http://poiis.nfosigw.gov.pl/skorzystaj-z-programu/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/inwestycji-dotyczacych-wytwarzania/art,1,poddzialanie-1-1-1-nabor-w-trybie-konkursowym.html

Źródło: NFOŚiGW

Wpis został opublikowany 9 Lut 2017 w następujących kategoriach: News, OZE. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć