CSR w energetyce » RAFAKO podarowało rzutnik Placówce Opiekuńczo-Terapeutycznej w…

RAFAKO podarowało rzutnik Placówce Opiekuńczo-Terapeutycznej w Samborowicach

1 Lut 2017 Możliwość komentowania RAFAKO podarowało rzutnik Placówce Opiekuńczo-Terapeutycznej w Samborowicach została wyłączona Share 'RAFAKO podarowało rzutnik Placówce Opiekuńczo-Terapeutycznej w Samborowicach' on Facebook Share 'RAFAKO podarowało rzutnik Placówce Opiekuńczo-Terapeutycznej w Samborowicach' on Email Share 'RAFAKO podarowało rzutnik Placówce Opiekuńczo-Terapeutycznej w Samborowicach' on Print Friendly

W piątek, 27 stycznia delegacja RAFAKO przekazała Placówce Opiekuńczo-Terapeutycznej prowadzonej przez Stowarzyszenie Otwarte Serca Dzieciom rzutnik multimedialny. – Serdecznie dziękujemy raciborskiej Spółce, za wsparcie i podarunki, które od nich dostajemy. Na taki sprzęt długo nie byłoby nas stać. A dzięki rzutnikowi będziemy mogli uatrakcyjnić zajęcia terapeutyczne i pedagogiczne, jak również umilić czas wolny, wyświetlając dzieciom filmy – mówi Magdalena Strzelczyk, dyrektor Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Samborowicach.

RAFAKO z instytucją w Samborowicach oraz Cyprzanowie (jedna administracja) współpracuje od 2014 roku. Dzięki pomocy i zaangażowaniu jej wychowankowie mogą korzystać, m.in. z komputerów i zestawu głośników, które również otrzymali od firmy. Ponadto co roku w okresie Bożego Narodzenia otrzymują świąteczne upominki, które nie tylko sprawiają obdarowanym radość, ale rozwijają zainteresowania, kreują wyobraźnię i pomagają w nauce. – Obecnie w placówce znajduje się 39 wychowanków. Trafiają do nas dzieci z całej Polski. Są to osoby z różnego rodzaju dysfunkcjami, niepełnosprawnością umysłową lub ruchową, a także przewlekle chorzy. Nasza misja ma na celu stworzyć im bezpieczny dom, pełen miłości, zrozumienia, szacunku do innych i samego siebie oraz zapewnienie godziwych warunków na szczęśliwe dzieciństwo. Dlatego pomoc jaką oferuje nam RAFAKO jest nieoceniona – przyznaje Magdalena Strzelczyk.
Losy dzieci, które trafiły do placówki doskonale znane są Zarządowi RAFAKO. – Mamy świadomość, że potrzeby tego typu placówek są bardzo duże, więc pomagamy jak możemy. Czy to w formie finansowej, czy poprzez paczki dla dzieci, albo właśnie przekazując sprzęt multimedialny. Niech rzutnik służy jak najlepiej i pomaga w terapii oraz edukacji dzieci – kończy Piotr Karaś, dyrektor Biura Marketingu RAFAKO S.A.

Źródło: RAFAKO S.A.

Wpis został opublikowany 1 Lut 2017 w następujących kategoriach: CSR w energetyce, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć