News » Porozumienie o współpracy prezesa URE z Izbą Gospodarczą…

Porozumienie o współpracy prezesa URE z Izbą Gospodarczą Gazownictwa

18 Cze 2015 Możliwość komentowania Porozumienie o współpracy prezesa URE z Izbą Gospodarczą Gazownictwa została wyłączona Share 'Porozumienie o współpracy prezesa URE z Izbą Gospodarczą Gazownictwa' on Facebook Share 'Porozumienie o współpracy prezesa URE z Izbą Gospodarczą Gazownictwa' on Email Share 'Porozumienie o współpracy prezesa URE z Izbą Gospodarczą Gazownictwa' on Print Friendly

16 czerwca br. w siedzibie URE zostało podpisane przez prezesa URE Macieja Bando oraz prezesa z18arządu IGG Mirosława Dobruta Porozumienie o współpracy, mające na celu podejmowanie wspólnych inicjatyw w tworzeniu optymalnych warunków funkcjonowania rynku paliw gazowych w Polsce.

Podpisany dokument daje podstawę do bieżącego oraz projektowego współdziałania Izby z Prezesem URE w sprawach ważnych dla rozwoju, kształtowania zasad i regulacji funkcjonowania krajowego rynku paliw gazowych w Polsce.

Źródło: Urząd Regulacji Energetyki 

Wpis został opublikowany 18 Cze 2015 w następujących kategoriach: News, Paliwa dla energetyki. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć