Ciepłownictwo » Sprawozdania z działalności wytwórców, dystrybutorów i…

Sprawozdania z działalności wytwórców, dystrybutorów i przedsiębiorstw obrotu ciepłem w 2011 r. (URE – C-1)

17 Sty 2012 Możliwość komentowania Sprawozdania z działalności wytwórców, dystrybutorów i przedsiębiorstw obrotu ciepłem w 2011 r. (URE – C-1) została wyłączona Share 'Sprawozdania z działalności wytwórców, dystrybutorów i przedsiębiorstw obrotu ciepłem w 2011 r. (URE – C-1)' on Facebook Share 'Sprawozdania z działalności wytwórców, dystrybutorów i przedsiębiorstw obrotu ciepłem w 2011 r. (URE – C-1)' on Email Share 'Sprawozdania z działalności wytwórców, dystrybutorów i przedsiębiorstw obrotu ciepłem w 2011 r. (URE – C-1)' on Print Friendly

Koncesjonariusze prowadzący działalność w zakresie wytwarzania, przesyłania lub dystrybucji oraz obrotu ciepłem mają obowiązek przesłania sprawozdania w terminie do 28 lutego 2012 r.

Sprawozdanie URE-C1 obejmuje swym zakresem informacje dotyczące, m.in.: charakterystyki technicznej-ekonomicznej przedsiębiorstwa, produkcji i sprzedaży ciepła, rodzajów paliw zużywanych do produkcji ciepła oraz działalności inwestycyjnej. Badanie włączone jest w system badań statystycznych statystyki publicznej a jego wyniki wykorzystywane są przez odbiorców krajowych i zagranicznych. Przed przystąpieniem do wypełniania sprawozdania uprzejmie proszę o dokładne zapoznanie się z objaśnieniami oraz zachowanie należytej staranności przy wypełnianiu tabel.

Załączniki do strony

Źródło: URE

 

Wpis został opublikowany 17 Sty 2012 w następujących kategoriach: Ciepłownictwo, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć