News » DUON – wstrząsnąć poukładanym rynkiem energii!

DUON – wstrząsnąć poukładanym rynkiem energii!

31 Sie 2011 Możliwość komentowania DUON – wstrząsnąć poukładanym rynkiem energii! została wyłączona Share 'DUON – wstrząsnąć poukładanym rynkiem energii!' on Facebook Share 'DUON – wstrząsnąć poukładanym rynkiem energii!' on Email Share 'DUON – wstrząsnąć poukładanym rynkiem energii!' on Print Friendly

1 września startuje DUON – marka handlowa giełdowej grupy CP Energia. Oferta produktowa DUON jako pierwsza w Polsce łączy w sobie możliwość zakupu energii elektrycznej i gazu. To właśnie za pośrednictwem DUON, wchodząca w skład Grupy CP Energia gdańska spółka KRI Marketing and Trading SA, będzie działać i oferować klientom swoje produkty.  Oferta DUON to pierwsze na polskim rynku rozwiązanie typu Dual Fuel czyli łączona oferta sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego.  Z oferty mogą skorzystać obecnie strategiczni odbiorcy gazu oraz ci, którzy korzystają z sieci dystrybucyjnej spółek CP Energia i KRI SA. Jak twierdzi prezes CP ENERGIA – Mariusz Caliński: wynika to z początkowej fazy rozwoju liberalizacji rynku gazu w Polsce. Jednak już wkrótce DUON planuje sprzedawać ofertę mniejszym klientom, za pośrednictwem swoich Partnerów Handlowych.

DUON to nie tylko oferta „Dual Fuel”, celem Spółki jest posiadanie w swoim portfolio produktów niespotykanych u tradycyjnych sprzedawców energii. – Jeszcze we wrześniu zaprezentujemy klientom trzy unikatowe propozycje, których nie można znaleźć w ofercie naszych konkurentów. Produkty DUON będą dawać zadowolenie klientom i mają wstrząsać „poukładanym rynkiem energii”. Chcemy pokazać naszym klientom jak atrakcyjna i przyjazna  może być energetyczna oferta, bez konieczności ponoszenia kosztów umów społecznych czy sponsoringu drużyn sportowych, którym nie kibicują. Gwarantujemy naszym klientom, że nie zapłacą ani złotówki za niechciany sponsoring czy permanentną restrukturyzacje nieefektywnych firm energetycznych. DUON to prosty wybór najlepszego dla klienta, wariantu oszczędzania na energii – deklaruje Krzysztof Noga – prezes KRI Marketing and Trading SA.

Celem DUON jest pozycja lidera w zakresie liczby pozyskiwanych klientów na polskim rynku energii. Na jego realizacje władze Spółki dają sobie dwa lata. Potwierdzeniem determinacji oraz pozytywnym zwiastunem osiągnięcia tego celu jest fakt, że żadna z polskich spółek obrotu nie zdobyła koncesji na obrót energią elektryczną, gazem i jednocześnie nie weszła na niemiecką giełdę energii tak szybko jak KRI Marketing and Trading SA. Spółka prowadzi już operacyjną działalność handlową na niemieckim i polskim hurtowym rynku energii.

Źródło: CP Energia 

Wpis został opublikowany 31 Sie 2011 w następujących kategoriach: News, Odbiorcy - Rynek Energii i Gazu. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

Newsletter

Warto zobaczyć